3 patarimai kaip išsirinkti tinkamą trimerį

Susidūrėte su problema, kuomet reikia nupjauti tankią, aukštą, peraugusią žolę?  Įprasta vejapjovė tokios žolės negali įveikti? Radome išeitį: su parkutechnika.lt trimeriais pamiršite šią bėdą!

  O, kad tikrai džiaugtumėtės išpuoselėta aplinka, parengėme itin vertingų patarimų sąrašą, padėsiančių išsirinkti tinkamą trimerį.

Pirmasis patarimas – ekspertų rekomendacija

  STIHL gamintojo trimeriai išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingai atliekamu darbu. Pagal poreikius, rekomenduojami dviejų tipų trimeriai (žoliapjovės) – elektriniai bei benzininiai. Prie elektrinių trimerių dar priskiriami akumuliatoriniai, kuriems nereikia elektros laido.

  Pirmasis patarimas renkantis trimerį: atkreipkite dėmesį į ekspertų rekomendacijas. Ekspertai labiausiai rekomenduoja trimerius su akceleratoriumi – sistema, turinčia sankabą. Tokį trimerį, kur kas paprasčiau paleisti, jis – saugesnis, nes galvutė nesisuka, kai prietaisas veikia laisva eiga.

  Dar svarbu nesusipainioti: trimeris vizualiai labai panašus į krūmapjovę arba miško valymo įrenginį. Bet yra vienas esminis skirtumas – rankena. Trimerį galima laikyti vienoje rankoje, o krūmams pjauti ar miškui valyti skirti įrenginiai turi kitokias rankenas.

Antrasis patarimas – dėmesys variklio galiai

  Bene svarbiausias kriterijus, renkantis trimerį – variklio galingumas. Tą turite įsidėmėti, nepamiršti ir nusprendę įsigyti trimerį įvertinti jo variklio galią. Kaip įvertinti tą variklio galią? Variklio galingumą rodo kilovatai: kuo jų skaičius didesnis, tuo galingesnis trimeris. Tiesa, daugelis trimerių turi dvitakčius variklius, nors galima rasti ir su keturtakčiais varikliais.

  Kuo ypatingi dvitakčiai trimerių varikliai? Dvitakčiai STIHL trimerių varikliai – lengvesni, patvaresnės konstrukcijos, tokiam trimeriui reikia mažiau priežiūros, jo žemesnė kaina.

Trečiasis patarimas – įvertinti, ar reikalingas

  Kaip jau minėjome, trimeriai yra skirti pjauti tankią, aukštą, peraugusią žolę, kurios negali įveikti įprasta vejapjovė. Su šiais patvariais prietaisais tikrai nupjausite didelius pievų plotus, sutvarkysite apleistus griovius, netvarkingas pakeles ar stačias pašlaites.

  Renkantis trimerį svarbu įsivertinti, kokius žolės pjovimo darbus jums reikia atlikti. Gera žinia, kad STIHL trimeriai tinka tiek profesionalams, tiek mėgėjams, nusprendusiems, pagaliau iš pagrindų sutvarkyti savo aplinką.

  Viliamės, kad pasinaudoję mūsų trumpu, bet vertingu patarimų sąrašu, išsirinksite jums tinkamiausią trimerį, kuris tarnaus ilgai ir kokybiškai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close