Birštono policija prašo pagalbos aiškinantis eismo įvykį

Birštono policijos komisariatvyksta tyrimas dėl eismo įvykio.

Š. m. rugpjūčio 7 d. apie 14 val. 45 min. Birštono sav. magistralinio kelio A16 Vilnius-Prienai-Marijampolė žiedinėje sankryžoje, ties įvažiavimu į Birštoną, baltos spalvos krovininis autobusas „Peugeot Boxer“ (su užsienietišku valstybiniu numeriu), kliudė žiede važiavusį motociklą ir iš eismo įvykio pasišalino. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas motociklas.

Asmenis atpažinusius vaizdo įraše ir nuotraukose matomą automobilį, galinčius nurodyti jo savininką, buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Alytaus apskr. VPK Birštono PK pareigūnus tel. +370 700 65772, el. p. rasa.serpenskiene@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close