Prienų rajone vienas naujas Covid-19 atvejis. Lietuvoje – 37.

Rugpjūčio 21 dieną Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pateikė informaciją, kad per praėjusią parą Prienų r. savivaldybėje nustatytas vienas COVID-19 susirgimo atvejis (besimptomis). Šiuo metu rajone patvirtintų atvejų – 18. Savivaldybės įrengtose patalpose izoliuojasi 1 asmuo. 

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 37 nauji koronaviruso atvejai ir viena mirtis, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Lietuvoje iki šiol patvirtinti 2564 koronaviruso atvejai, tebeserga 714 asmenų, 1755 – pasveiko.

Sudėjus ketvirtadienį skelbtą bendrą atvejų skaičių su penktadienį patvirtintais, naujausias bendras skaičius turėtų būti vienu didesnis – 2565, tačiau NVSC sako, jog dabartinė statistika skelbiama patikslinus gydymo įstaigų pateiktą informaciją.

Nuo COVID-19 iš viso mirė 83 asmenys, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.

Izoliacijoje yra 3320 žmonių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close