Prienų rajone – 15 koronaviruso atvejis. Per parą Lietuvoje – 13 naujų atvejų.

Rugpjūčio 10 d. gauta Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija, kad Prienų r. savivaldybėje nustatytas dar vienas susirgimo koronaviruso infekcijos atvejis Stakliškių seniūnijoje. Prienų r. savivaldybėje iš viso patvirtintų koronaviruso atvejų – 15.

Lietuvoje per praėjusią parą patvirtinta 13 naujų užsikrėtimo atvejų. Iš viso Lietuvoje nuo kovo mėnesio užregistruota 2265 šios ligos atvejų. 81 mirusio žmogaus organizme rastas šis, Covid-19 tipo koronavirusas. 1670 žmonės patvirtinti kaip nuo jo išgiję.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close