NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai kilo 3 kartus

Rugpjūčio 3-9 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 3 kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių  Rusijos Federacijos  (RF) karinių orlaivių.

Rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos naikintuvai perėmė ir atpažino RF orlaivį IL-38, skridusį  tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su  Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) nepalaikė.

Rugpjūčio 4 d.NATO oro policijos naikintuvai pakelti atpažinti RF orlaivį IL-38, skridusį  tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugpjūčio 6 d. NATO oro policijos naikintuvai buvo pakelti perimti ir atpažinti, tikėtina,  RF  orlaivio SU-24, skridusio tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities, kuris Lietuvos skrydžių informacijos regione apsisuko ir grįžo į Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

KAM

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close