7 tobulos svetainės įrengimo paslaptys

Nors kiekvienas kambarys namuose atlieka tam tikrą vaidmenį, nesuklysime pasakydami, kad pagrindinė rolė labai dažnu atveju atitenka būtent svetainei. Šioje patalpoje ne tik patys leidžiame laiką, bet ir priimame užsukusius svečius – kad visi čia jaustųsi patogiai, interjeras turi būti ir stilingas, ir gerai organizuotas. Bet kokius savo ir namiškių poreikius suderinsite sužinoję kelias pagrindines svetainės įrengimo paslaptis: jei vadovausitės jomis, pranoksite net ir savo pačių lūkesčius.

Ypatingą dėmesį skirkite sofos vietai

Labai tikėtina, kad sofa bus didžiausias svetainėje stovėsiantis baldas, tad jos pastatymui reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Jei norite, kad į patalpą patektų kuo daugiau natūralios šviesos, nestatykite šio baldo po langais. Geriausia, jei sofą galėtumėte nukreipti į duris – šis patarimas galioja nepriklausomai nuo jos tipo. Visgi, jei nėra kitos išeities kaip nukreipti jos atlošą į įėjimą, prie jo pastatykite staliuką su lempomis ar žavingomis knygomis – tuomet bendra atmosfera taps kur kas patrauklesnė.

Įsigykite stilingą kilimą

Tiek didesni, tiek mažesni kilimai turi galią suteikti bet kokiai erdvei jaukumo ir šilumos – svetainėje tokį privalumą išnaudoti tiesiog privalu. Pasitelkdami šiuos aksesuarus, galite išskirstyti kambarį į skirtingas zonas (tuomet reikėtų rinktis mažesnius jų modelius) arba priešingai, sukurti vientisą, kviečiančią atmosferą – tuomet atitinkamai bus reikalingas didesnis gaminys. Jų dizainų įvairovė yra itin plati, tad derinant kilimą su kitomis interjero detalėmis, problemų tikrai nekils.

Pasirūpinkite pagrindiniu interjero akcentu

Kiekviena moderni svetainė turi turėti akcentą, kuris pritrauktų dėmesį, leistų pailsėti akims ir dar kartą primintų pagrindinę šios erdvės funkciją. Tai gali būti aukšta vaza, gėlių kompozicija, išskirtinės lempos ar netgi milžiniškas televizorius – viskas priklauso nuo to, kaip šią erdvę norite pozicionuoti. Jei esate pasiruošę ryškiausiam akcentui išleisti kiek daugiau pinigų, verta pagalvoti ir apie šildymo krosnelę: maloni jos skleidžiama šiluma ir rusenanti liepsna kambariui neabejotinai suteiks išskirtinumo. Spauskite čia, jei norite apžiūrėti šių įrenginių asortimentą.

Išlaikykite balansą

Nesusikoncentruokite tik į kelias šio kambario dalis – tam, kad jis atrodytų gerai subalansuotas, įvairiomis detalėmis reikia papuošti skirtingas zonas. Pasitelkite veidrodžius, augalus, išnaudokite visus kampus, tačiau tuo pačiu pernelyg nepersistenkite: balansas būtinas ir tuo atveju, kai kalbame apie stilistiką. Chaotiškas vaizdas žavesio šiai patalpai tikrai nepridės, tad akcentų ir įvairių aksesuarų reikėtų naudoti saikingai. Jeigu jau renkatės atitinkamus papuošimus, įsitikinkite, kad visi jie derės tarpusavyje ir „nesipjaus“ su pagrindine šios patalpos idėja.

Pridėkite jaukumo suteikiančių detalių

Nors prieš tai aptartas chaosas svetainei žavesio nepridės, tai nereiškia, kad smulkių aksesuarų jai nereikia – bet kokie suvenyrai ar kitos interjero detalės suteiks bendram dizainui jaukumo ir tokiu būdu sušvelnins visą erdvę. Tam galite pasitelkti bet kokias puošmenas: kuo daugiau širdies į šį procesą įdėsite, tuo savitesnis ir unikalesnis bus svetainės interjeras.

Palaikykite tvarką

Visas Jūsų kuriamas grožis atsiskleis tik tuo atveju, jeigu interjeras atrodys švarus ir tvarkingas. Pasirūpinkite, kad kiekvienas svetainėje esantis daiktas turėtų konkrečią savo vietą: tik tai garantuos Jums ramybę. Tokiais atvejais ypač praverčia įvairios lentynėlės, spintelės, sekcijos ar kiti panašūs baldai, kurie nustebins ne tik savo talpumu, bet ir labai skoninga išvaizda.

Įsitikinkite, kad erdvė bus pakankamai patogi

Dažnai svetainė yra naudojama ne tik svečių sutikimui – jei laisvalaikį čia tenka leisti ir Jums bei namiškiams, turėtumėte įsitikinti, kad tai daryti visiems bus patogu. Jeigu laisvos vietos yra užtektinai, pravartu pagalvoti apie papildomą komfortą užtikrinančius baldus – jais labai dažnai tampa foteliai ir krėslai. Jie gali būti supami ar netgi turėti masažinių funkcijų: pasirinkus tokį variantą, gali nebereikėti ir papildomo interjero akcento. Plačią jų įvairovę galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje fotelius nusipirksite itin gera kaina.

Visos šios svetainės paslaptys padės sukurti jaukią, patogią, tačiau tuo pačiu ir šiltą, kviečiančią atmosferą – vargu, ar iš šios patalpos būtų galima tikėtis ko nors daugiau. Visgi, jei turite specifinių poreikių, būtinai į juos atsižvelkite: kad ir kokie būtų mūsų patarimai, pirmiausia ši patalpa turi tarnauti Jums.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close