Buitinės technikos ir elektronikos pardavėjai optimizuoja parduotuvių tinklus – palies ir Prienus

Vilnius, liepos 30 d. (BNS). Fizines parduotuvės valdančių prekybos tinklų „Topo centras“ ir „Avitela“ pajamos pernai augo sparčiau nei rinka, bet abu tinklai priima panašius tinklo optimizavimo sprendimus ir uždaro parduotuves mažesniuose miestuose, rašo „Verslo žinios“.

Pasak „Topo centro“ vadovo Remigijaus Štaro, uždaromos trys parduotuvės, kurios buvo vienos pirmųjų vykdant tinklo plėtrą – Panevėžyje ir Mažeikiuose jos veikia nuo 2003 metų, Prienuose – nuo 2004 metų pabaigos.

Tuo metu „Avitelos“ vadovas Algirdas Mitalas teigia, kad šiemet buvo uždarytos dvi nedidelės parduotuvės Joniškyje ir Kupiškyje bei „Elektromarkt“ parduotuvė Elektrėnuose. Anot A. Mitalo, šios parduotuvės buvo mažiausio prekybinio ploto, joms nebuvo matoma ateities perspektyvų.

Anksčiau šiemet „Verslo žinios“ rašė, kad „Topo centrą“ valdančios „Topo grupės“ pajamos pernai augo 20 proc. iki 115 mln. eurų, kai rinkos augimas siekė 4,6 proc.

Registrų centrui pateiktoje „Avitelos prekybos“ ataskaitoje nurodoma, kad bendrovės pajamos pernai didėjo 27,4 proc. iki 42,685 mln. eurų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close