„Spalvingoj vasaros pievoj“

Gražią penktadienio popietę, liepos 17 d., Ašmintos parke vyko literatūrinė-muzikinė popietė „Spalvingoj vasaros pievoj“. Susirinkusiuosius atliekamais kūriniais pradžiugino Prienų meno mokyklos muzikos mokytoja Daiva Radzevičienė ir Ašmintos folkloro kolektyvas „Ošvenčia“. Literatūros kūrinius skaitė Ašmintos krašto skaitovai. Skaitymas balsu gamtoje bet kokio amžiaus žmogui padeda nusiraminti, atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, pajusti palengvėjimą. Netradicinėje aplinkoje garsiniai skaitymai leido mėgautis ne tik gražia literatūrine kalba, bet ir pajusti tikrą kūrybos galią ir prasmę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close