Ieškoma būdų savivaldybės gyventojų aptarnavimo gerinimui

Liepos 21 d. Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Marius Žitkus, administracijos direktorės pavaduotoja Asta Matukynė ir bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Jolanta Banionienė lankėsi Varėnos rajono savivaldybėje, kurioje susipažino su prieš metus įgyvendintu administracijos paslaugų teikimu vieno langelio principu. Siekiant gerinti krašto gyventojų aptarnavimą, tokį principą ketinama įdiegti ir Kazlų Rūdos savivaldybėje.

Kazlų Rūdos atstovams gerąją Varėnos rajono savivaldybės praktiką pristatė administracijos direktorius Alvydas Verbickas, bendrojo skyriaus vedėja Irma Krajauskienė bei finansų ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Tatjana Švedienė. Pasak Varėnos rajono savivaldybės atstovų, siekiant išspręsti fizinių bei juridinių asmenų, kurie kreipiasi į savivaldybės administraciją rūpimus klausimus ar gauti reikiamą paslaugą bei tinkamą aptarnavimą, buvo įgyvendintas vieno langelio aptarnavimo principas. Nuo 2019 m. savivaldybėje varėniškiams kokybiškos administracinės paslaugos suteikiamos vienoje darbo vietoje. Prašymai ar skundai nagrinėjami ir informacija iš savivaldybės administracinių padalinių, pavaldžių subjektų, prireikus ir iš kitų institucijų ar organizacijų gauna pati savivaldybės administracija, neįpareigodama to atlikti prašymą ar skundą padavusį asmenį. Tokiu būdu paspartėjo gyventojų problemų sprendimas.

Mero pavaduotojo M. Žitkaus teigimu, viešųjų paslaugų teikimo gyventojams vieno langelio principu idėja svarstoma ir mūsų savivaldybėje. Šiuo metu yra susipažįstama su kaimyninių savivaldybių patirtimis ir analizuojama teisinė informacija, vėliau bus teikiami siūlymai administracijai ir tarybai apsipręsti dėl tokio gyventojų aptarnavimo modelio įdiegimo Kazlų Rūdoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close