Darbą pradėjo konkursą laimėjusi savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovė

Liepos 14 d. darbą pradėjo šiais metais įsteigto Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) vadovė Vesta Stankevičienė. Biomedicinos mokslų magistro laipsnį turinti V. Stankevičienė iki šiol dirbo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure.

Konkurso į VSB vadovo pareigas metu V. Stankevičienė  pristatė artimiausių penkerių metų savivaldybės VSB veiklos viziją ir prioritetus. Pasak VSB vadovės, svarbiausi laukiantys uždaviniai – stiprinti vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą, stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius bendruomenėse ir užtikrinti savižudybių prevencijos priemones. Taip pat daug dėmesio bus skiriama savivaldybės gyventojų sveikatos stebėsenai, ketinama įgyti pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių ir kitų mokymų rengimo licencijas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close