Kviečia stovykla „Inovacijų kūrėjai. Kazlų Rūda 2020”

Išmaniosios technologijos kasdien tobulėja ir tampa vis svarbesnės kasdieniniame ir profesiniame gyvenimuose, todėl LISPA vasaros stovykla „Inovacijų kūrėjai. Kazlų Rūda 2020” taps puikia proga užtikrinti perspektyvią vaikų ateitį. LISPA mokyklos mokytojų ir savanorių padedami, stovyklautojai susipažins su 3D projektavimo ir lazerio technologijų subtilybėmis bei konstruos ir programuos robotus, kurs elektrinius prietaisus, generuos naujų išradimų idėjas ir netgi kurs kompiuterinius žaidimus. Per šias veiklas, vaikams bus parodyta ką reiškia būti kūrėju ir išradėju.

BENDRA INFORMACIJA APIE STOVYKLĄ


Pradžia ir pabaiga:
Rugpjūčio 10 d. – rugpjūčio 14 d.
Rugpjūčio 17 d. – rugpjūčio 21 d.


Dalyvių amžius:
1 savaitė. 7-8 m. (būsimiems 2-4 kl. mokiniams)
2 savaitė. 9-13 m. (būsimiems 5-7 kl. mokiniams)


Vieta –  Kazlų Rūdos savivaldybės viešoji biblioteka (Vytauto g. 21, Kazlų Rūda)
Trukmė – 5 dienas per savaitę (40 valandų)
Laikas – 9:00-17:00 val.
Kaina – nemokama
Stovykla finansuojama – Kazlų Rūdos savivaldybės lėšomis
Maitinimas – pietūs ir užkandžiai
Pamainoje vaikų sk. – 26 (viso 52)

STOVYKLOJE JŪSŲ LAUKIA:

Susipažinimas vieniems su kitais, kuriamais projektais, naudojamomis technologijomis;

Robotika, elektronika ir mechatronika;

3D projektavimas ir dizaino kūrimas;

Kompiuterinių bei stalo žaidimų kūrimas ir programavimas;

Medijos: fotografija, filmavimas, animacija ir kt.

KĄ VERTA ŽINOTI TĖVAMS:

Rūpindamiesi jaunųjų kūrėjų sveikata, į programą įtraukėme 10 val./sav. aktyvaus fizinio sporto ir žaidimų.

Atsižvelgdami į tai, kad visos inovacijos įgyvendinamos komandose, 4 val./sav. skirsime komandiniams žaidimams, ugdantiems gebėjimus priimti komandinius sprendimus, išklausyti kitų nuomones ir operatyviai reaguoti į situacijas.

Stovyklos metu gaminsime vis naujus aksesuarus, papuošalus ir juvelyrinius dirbinius iš odos, medienos, stiklo ir kt. medžiagų, kurioms apdoroti naudosime turimas technologijas (siuvimą, graviravimą, pjovimą lazeriu, spaudą, 3D spausdinimą ir t.t.).

Kiekviena diena bus aktyvi tiek fiziniu judėjimu, tiek mąstymu bei naujų žinių įsisavinimu, todėl skirsime laiko poilsiui ir laisvalaikio žaidimams – 10 val./sav. (filmų žiūrėjimas, žaidimas su dronais bei stalo žaidimai).

Kūrybiškumą pažadinsime sočiais pietumis bei užkandžiais.

Siekdami kokybiško darbo ir vienodo darbo tempo, stovyklos grupes formuojame pagal stovyklautojų amžių bei jų gebėjimus.

Daugiau informacijos ir registracija į stovyklą: https://www.mokyklalispa.lt/courses/busimu-1-2-kl-mokiniams/inovaciju-kurejai-kazlu-ruda-2020/?tab=tab-overview

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close