home Aktualijos Policija prašo pagalbos dėl dingusio Veiverių krašto gyventojo

Policija prašo pagalbos dėl dingusio Veiverių krašto gyventojo

Liepos 22 d. Prienų r., Veiverių sen., Papilvio k., iš sodo namelio išėjo Vytautas Tamašauskas ir iki šiol negrįžo.

V. Tamašauskas yra apie 1.80 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai trumpi. Apsivilkęs pilkos spalvos kelnėmis su petnešomis ir juodos spalvos auliniais batais.

Asmenis, galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos apie vyro buvimo vietą, ar jį mačiusius, policija prašo nedelsiant pranešti Prienų r. PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Sauliui Dobilui tel. +370 700 65745, +370 677 03867, el. paštu saulius.dobilas@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close