Pristatytas leidinys „Kibernetinis saugumas ir verslas. Ką turėtų žinoti kiekvienas įmonės vadovas“

Dar praėjusį rudenį atlikome smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) įmonių kibernetinio saugumo sąmoningumo apklausą. Ją įvykdę pamatėme, kad Lietuvos verslas nesijaučia pasirengęs atremti kibernetinius pavojus ir sutinka, kad viešojoje erdvėje trūksta lengvai suprantamos informacijos šia tema. Taigi, atsižvelgę į aptartą tyrimą ir užsienio šalių praktikas padarėme išvadą, kad šiandien geriausias sprendimas ir pasiūlymas Lietuvos įmonėms yra sukurti kibernetinio saugumo pradžiamokslį verslui.

Dėl to per praėjusį pusmetį dirbdami kartu su viešojo sektoriaus institucijomis, akademiniu sektoriumi ir privačiomis kibernetinio saugumo ir IT paslaugas teikiančiomis įmonėmis mes paruošėme pirmąjį valstybinių institucijų inicijuotą ir į verslą orientuotą, kibernetinio saugumo vadovą lietuvių kalba. Praėjusią savaitę buvo surengtas šio leidinio pristatymas ir džiaugiamės, kad buvo sulaukta susidomėjimo ir palaikymo.

Leidinys „Kibernetinis saugumas ir verslas. Ką turėtų žinoti kiekvienas įmonės vadovas“, kurį nemokamai atsisiųsti galite čia: http://kam.lt/download/68737/kibernetinio%20saugumo%20vadovas%20verslui.pdf

Apie projektą daugiau sužinoti galite čia: http://kurklt.lt/projektai/smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-imoniu-kibernetinio-saugumo-samoningumo-didinimas/

#SaugusVerslasSaugiLietuva! 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close