Tarybos narių pasitarimas dėl sporto finansavimo

Liepos 2 d. įvyko Prienų r. savivaldybės tarybos narių pasitarimas dėl sporto finansavimo. Pasitarime dalyvavo 12 Tarybos narių, 4 Tarybos nariai savo nuomonę išreiškė raštu. Vienbalsiai buvo pritarta tokiam sprendimui:

– Prienų krepšinio sporto klubui „Prienai“ skirti 200 000–250 000 Eur. Skiriama suma priklausys nuo komandos rezultatų, Gyventojų pajamų mokesčio sumokėjimo ir savivaldybės biudžeto pajamų. Taip pat klubas turės atlikti metinį finansinį auditą;
– Regionų krepšinio lygoje žaidžiančiai krepšinio komandai skirti 10 000–15 000 Eur. Skiriama suma priklausys nuo komandos rezultatų ir savivaldybės biudžeto pajamų;
– kitoms sporto šakoms finansuoti numatyta skirti 30 000–40 000 Eur;
– tokio lygmens finansavimą numatyti šios kadencijos Tarybos veiklos laikotarpiui.

Tarybos narių pasitarime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, mero patarėja Agnė Dargužienė, krepšinio sporto klubo „Prienai“ vadovas Adomas Kubilius, kuris papasakojo apie klubo planus, derybas su pagrindiniu rėmėju dėl paramos klubui, pokalbius su „Žalgirio“ klubu dėl jaunimo paskolinimo Prienų klubui, taip pat atsakė į Tarybos narių klausimus. A. Kubiliaus teigimu, pagrindiniu klubo rėmėju pageidautų likti jau esantis rėmėjas, todėl komandos pavadinimas nesikeistų. Anot jo, santykiai su „Žalgirio“ klubu lieka geri, nors nelieka pagrindinio trenerio Š. Jasikevičiaus. Tačiau karantinas pakoregavo ir LKL lyderių finansinę situaciją, todėl žaidėjų skolinimo galimybė yra neužtikrinta.

Meras Alvydas Vaicekauskas ir kiti Tarybos nariai palinkėjo klubui sėkmės naujame sezone, dar didesnio aktyvumo ieškant rėmėjų visus metus ir padovanoti gražių krepšinio žaidimo akimirkų sirgaliams bei žiūrovams.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close