home Aktualijos Taryba oficialiai įteisino parko pavadinimą

Taryba oficialiai įteisino parko pavadinimą

Birželio 25 d. vykusiame posėdyje Prienų r. savivaldybės taryba pritarė, kad atnaujintai Prienų Stadiono mikrorajono viešajai erdvei būtų suteiktas pavadinimas –Beržyno parkas.

Pavadinimą Stadiono mikrorajono tvenkinio teritorijos viešajai erdvei išrinko feisbuko lankytojai. Viešoji erdvė prie tvenkinio nuo seno vietos gyventojų buvo vadinama Beržynu, Stadionu, Kareivinėmis ir pan. Feisbuke pakvietus teikti parkui oficialų pavadinimą, gyventojai aktyviai siūlė įvairius variantus. Be jau minėtų, buvo siūlyti Ateities, Jaunystės, Laimės ir kiti pavadinimai. Dauguma balsavo už pavadinimą Beržyno parkas.

Parko pavadinimas dar turės būti oficialiai įteisintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu. Šiuo metu yra rengiami dokumentai.

Prienų r. savivaldybės informacija

created by dji camera

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close