Klasika miegamajame: į ką atkreipti dėmesį?

Miegamajame praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo, todėl turi užtikrinti, kad jis būtų ne tik ergonomiškas, bet ir patrauklumas. Ir nors patrauklumą kiekvienas supranta savaip, nesunku pastebėti, kad būtent stilius yra vienas tai padedančių išreikšti kriterijų. Vieniems patrauklesni gali pasirodyti Provanso, kitiems – modernaus, o dar kitiems – klasikinio stiliaus miegamieji. Tad, šie mūsų patarimai ir bus skirti tiems, kurie nori prisišaukti klasiką į savo miegamąjį, tačiau nežino, kaip tai padaryti. Tad į ką svarbu atkreipti dėmesį kuriant?

Jei būtų galima įvardinti ne vieną baldą, be kurio pavyktų išsiversti, tai visi vieningai sutiks, kad šviestuvas miegamajame yra tikrai būtinas. Na, o kokį reikėtų rinktis, jei norite susikurti klasikinio stiliaus erdvę? Tokiu atveju reikėtų vengti įmantraus dizaino. Nors šiandien galime rasti itin daug įmantriai atrodančių šviestuvų ir jie gali papuošti kiekvieno iš mūsų namus, siekiant klasikinės harmonijos, verta teikti pirmenybė tiesių, aiškų linijų, paprastų formų (stačiakampio, ovalo, rombo ir t.t.), formų šviestuvą. Kalbant apie tai, iš ko jis turėtų būti padarytas, tai reikėtų nepamiršti, kad klasikos gerbėjams puikiai tiks mediena, stiklas, metalas, keramika. Spalvos – taip pat svarbios: siekiant susikurti klasikinę nuotaiką, jos turėtų būti ramios, švelnios, pastelinės. Šviestuvų, kurie atitinka šiuos kriterijus, galite rasti https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/sviestuvai-ir-apsvietimo-iranga.

Užuolaidos – dar viena svarbi, ir nepakeičiama (juk langą rasime kiekviename miegamajame), detalė. Norintieji mėgautis klasikiniu vaizdu, turėtų rinktis aukštos kokybės užuolaidas, pagamintas iš kino, šilko ar medvilnės. Spalvos taip pat turėtų būti ramios, švelnios, pastelinės, reikėtų vengti įmantrių ornamentų. Vis dėlto, jei norisi papildomų dekoro elementų, galima rinktis klasikinės formos masyvius kutus.

Kilimas – taip pat svarbu akcentas, nes šiai erdvei gali suteikti papildomos estetikos bei jaukumo. Norintiems klasikinės nuotaikos, reikėtų atkreipti dėmesį į stačiakampio ar kvadrato formos kilimus, spalvos – kuo švelnesnės, reikėtų vengti įmantrių ornamentų.

Na, ir, žinoma, dar vienas šios patalpos akcentas yra lova, tad kokia ji turėtų būti, kad gautas rezultatas būtų klasikinio stiliaus? Gairių, kuriomis galite vadovautis norėdami išgauti tokį rezultatą, yra tikrai nemažai. Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į tai, iš ko turėtų būti pagaminta lova – pasirodo, siekiantiems klasikos, orientuotis reikėtų į dvi pagrindines žaliavas: metalo bei medį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į dizainą – puikiai tiks įprasto, stačiakampio formos lova, aiškiomis, tiesiomis linijomis. Na, ir, žinoma spalvos – jos turėtų būti pastelinės, taip pat tiks ir žemės spalvos. Nežinote, kur įsigyti visus šiuos kriterijus atitinkančią lovą? Spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau apie šią galimybę.

Na, o prie lovos, reikia ir stalelio. Kokie jie turėtų būti, kad įsilietų į klasikinio stiliaus kambario vaizdą? Jiems galioja tos pačios gairės, kaip ir lovai: jei kalbame apie žaliavą, tai pirmenybę reikėtų teikti staleliams, kurie pagaminti iš medienos bei metalo .Formos turėtų būti neįmantrios – puikiai tiks kvadrato ar stačiakampio forma, o spalvos – pastelinės, šviesios, ramios.

Taigi, kaip matyti, sukurti klasikinio stiliaus miego erdvę, nėra jau taip ir sunku. Svarbiausiems šios patalpos elementams turėtų galioti tam tikros gairės: baldai turėtų būti pagaminti iš medienos, metalo, keramikos; reikėtų rinktis įprastas – kvadrato ar stačiakampio formas, o taip pat – šviesias, pastelines, ramias spalvas.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vardan šio tikslo iš tiesų verta pasistengti – klasika visada yra madinga, tad vieną kartą sukūrę, rezultatu mėgausitės daugybę metų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close