„Eglės sanatorija“ žengia žingsnį technologijų pasaulyje – pristato mobiliąją programėlę

„Eglės sanatorija“ pristato išskirtinę naujovę sveikatinimo paslaugas teikiančių organizacijų rate – mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Nuo šiol į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę mobiliąją programėlę, klientai galės susikurti ir prisijungti prie savo asmeninės paskyros, kur matys jiems paskirtų procedūrų grafiką, gaus priminimus apie artėjančias procedūras. Nuo šiol su savimi neprivalės nešiotis procedūrų kortelės – visą informaciją turės išmaniajame telefone.

Sanatorijos svečiai taip pat galės matyti įvairias sanatorijos skelbiamas naujienas, vykstančių laisvalaikio renginių kalendorių – turės galimybę pasižymėti dominantį renginį ir jam artėjant gauti priminimą. Programėlėje bus galima registruoti gedimus. Taip efektyviai ir greitai klientas galės pranešti darbuotojams apie reikalingą pagalbą ar paslaugą, prireikus pakeisti perdegusią lemputę, neveikiantį televizoriaus pultelį ir kita.

Pirmoji programėlės versija klientams pristatoma nuo šių metų birželio mėnesio, tačiau tai – tik pradžia. Programėlę numatoma tobulinti ir ateityje įdiegti naujas funkcijas, kad klientai galėtų patys, vos kelių mygtukų paspaudimu, keisti jiems paskirtų procedūrų laiką, atšaukti procedūras, pažymėti, kad atvyko į procedūrą ir kita. Programėlė pritaikyta ne tik lietuviškai kalbantiems klientams, bet ir anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Vis labiau modernėjanti „Eglės sanatorija“ veržiasi į priekį ir pirmoji pristato tokio pobūdžio mobiliąją programėlę: „Išmaniosios technologijos vis labiau užkariauja pasaulį, tad norime žengti koja kojon ir mes, būti lankstūs ir patrauklūs klientams, kurie savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be išmaniųjų telefonų. Tai darome mūsų klientų patogumui ir dar didesniam komfortui sukurti“, – programėlės įdiegimą komentuoja „Eglės sanatorijos“ Rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadovė Aistė Povilauskaitė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close