home Aktualijos Prasidėjo Prienų Revuonos g. atnaujinimo darbai

Prasidėjo Prienų Revuonos g. atnaujinimo darbai

Šią savaitę prasidėjo Prienų r. savivaldybės įgyvendinamo projekto „Eismo saugumo priemonių diegimas Revuonos g. Prienų m.“ darbai, kuriuos vykdo UAB „Daugesta“.

Projekto metu planuojama rekonstruoti Revuonos gatvės ruožą nuo F. Martišiaus g. iki Maironio g. Numatyta išplatinti gatvės važiuojamąją dalį, pakloti naują asfalto dangą, įrengti automobilių stovėjimo vietas. Šalia gatvės bus nutiestas šaligatvis, atnaujintas gatvės apšvietimas, Revuonos ir Naujojo Gyvenimo gatvių sankirtoje planuojama įrengti iškilią sankryžą, taip pat bus įrengtos 2 iškiliosios pėsčiųjų perėjos, įrengtas kryptinis pėsčiųjų perėjų apšvietimas.

Projekto biudžetas yra 1 108 306 eurai, iš jų savivaldybės lėšos 359 009 eurai.

Projektas finansuojamas iš ES Sanglaudos fondo.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau prasidėjo Revuonos gatvės remontas. Gyventojai to seniai laukė. Šiuo metu rangovai rengia eismo reguliavimo schemą, kuri kitos savaitės pradžioje bus suderinta Savivaldybės saugaus eismo komisijoje. Suderinta schema bus paviešinta visuomenei. Atsiprašome gyventojų ir verslininkų dėl laikinų nepatogumų ir prašome pakantumo.“, – kalbėjo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Kaip teigė administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, sutartyje numatytas darbų atlikimo terminas yra 10 mėn., tačiau tikimasi, kad darbai bus užbaigti iki šių metų pabaigos.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close