home Aktualijos ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste

ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste

ES parama maisto produktais ir higienos prekėmis Prienų mieste bus teikiama darbo dienomis nuo 2020 m. birželio 12 d. iki birželio 19 d. , nuo 10.00 iki 13.00 val.

Maisto produktus ir higienos prekes kviečiame atsiimti adresu: J.Basanavičiaus g. 16, Prienai (buvęs lopšelis-darželis „Saulutė“). Prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsiimant paramą maisto produktais ir higienos prekes prašome laikytis visų saugumo priemonių (dėvėti kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo ir kt.).

Vienam labiausiai nepasiturinčiam asmeniui skirtas maisto produktų kiekis:

Eil. Nr. Maisto produktas Kiekis (vnt.)
1. Kvietiniai miltai 1
2. Makaronai 1
3. Ryžių kruopos 1
4. Cukrus 1
5. Kiaulienos konservai 1
6. Konservuota daržovių sriuba 1
7. Konservuoti žirneliai 1
8. Saldūs sausi pusryčiai 1

Higienos prekių kiekis:

1. Šampūnas 1
2. Dantų pasta 1
3. Muilas 1
4 Dantų šepetėlis 1
5. Skalbimo skystis 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close