Padėkota ilgametei Balbieriškio seniūnijos socialinei darbuotojai Nijolei Maslauskienei

Balbieriškio seniūnijos specialistė, dirbanti socialinį darbą, Nijolė Maslauskienė sulaukė ypatingo Savivaldybės, seniūnijos vadovų, kolegų dėmesio. Trisdešimt ketverių metų darbo, iš jų dvidešimt penkerių socialinėje srityje, karjerą užbaigusią socialinę darbuotoją sveikino ir už ilgametį nuoširdų darbą, tvirtą tikėjimą jo prasme, jautrumą, gebėjimą skleisti žmogiškąją šilumą dėkojo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė palinkėjo prasmingo naujo gyvenimo etapo, sveikatos bei nenutolti nuo savivaldybės, seniūnijos ir socialinės veiklos. Palinkėjimu energijos ir sveikatos savo sveikinimo žodžius palydėjo mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė.

Socialinis darbas reikalauja didelio atsidavimo ir iššūkių. Jaunystėje svajojusi tapti lietuvių kalbos mokytoja, bet pasirinkusi kitą gyvenimo kelią, dėl savo pasirinkimo Nijolė Maslauskienė sakė nesigailinti. „Esu labai laiminga, kad teko dirbti socialinį darbą“, – sakė Nijolė. Ji pasidžiaugė bendravimu su Socialinės paramos skyriaus specialistais, pažintimi su kolegomis bei visais seniūnijos vadovais, kurių buvo penki. Vienas iš jų ir atvykusių pasveikinti bei padėkoti ilgametei darbuotojai – buvęs seniūnas, dabartinis Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius.

Daug nuoširdžių padėkos žodžių skyriaus specialistų ir visų socialinių darbuotojų vardu išsakė Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė, Balbieriškio seniūnijos administracija.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close