Prie Prienų-Birštono kapinių – vėl eismo pokyčiai

Prie Ivoniškių kaime esančių Prienų–Birštono kapinių vėl šiek tiek pasikeitė eismo taisyklės.

Kaip anksčiau teigė Birštono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisijos pirmininkas Vytas Kederys, dėl kapinių lankytojų automobiliais užstatomų įvažiavimų į šalia kapinių gyvenančių asmenų sodybas komisija nusprendė ženklais apriboti judėjimą. Eismą draudžiančiais ženklais buvo apribotas eismas keliais, vedančiais į gyventojų sodybas kairėje ir dešinėje kapinių pusėje. Taip apribojus eismą sumažėjo ir automobilių parkavimo erdvė prie kapinių.

Tačiau eismą ribojantis ženklas, pastatytas prie kelio, vedančio į kairėje kapinių pusėje gyvenančio gyventojo sodybą, vėliau buvo perkeltas arčiau pačios sodybos. Taigi šiuo metu vėl gali vykti eismas keliu iki gyventojo sodybą saugančio ženklo „Eismas draudžiamas“. Automobilius galima parkuoti dešiniame kelkraštyje (kairėje tokią galimybę draudžia ženklas „Sustoti ir stovėti draudžiama“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close