Birštono didieji objektai pradeda teikti apgyvendinimo paslaugas

Birželio mėnesį darbą atnaujina Birštone įsikūrę didieji objektai, bus teikiamos apgyvendinimo ir sveikatinimo paslaugos, siūlomos emocinę bei fizinę sveikatą atstatančios programos. Pailsėti atvykstantiems svečiams Covid-19 testo atlikti nereikės.

Birštone veikiančios „Eglės sanatorija“, „Tulpės“ ir „Versmė“ sanatorijos nuo birželio 1 d. atveria duris visiems klientams – teiks apgyvendinimo, sanatorinio gydymo ir kitas sveikatinimo paslaugas.

Nuo birželio 5 d. svečius priims „Royal SPA Residence“. Čia bus teikiamos visos viešbučio veiklai įprastos paslaugos: svečių apgyvendinimas, SPA ir sveikatinimo paslaugos (baseino ir pirčių kompleksas, kūno ir veido masažai, perlinės vonios, povandeninis masažas, haloterapija, kūno šveitimai ir įvyniojimai, parafino ir purvo aplikacijos, fizioterapinės procedūros). Viešbučio svečiai galės mėgautis restorano maistu, verslo klientams bus teikiamos konferencijų centro paslaugos.

Birželio 10 d. lankytojams duris atvers „Vytautas mineral SPA“. Kompleksas planuoja teikti šias paslaugas: svečių apgyvendinimą, maitinimą, SPA ir medicinos paslaugas bei galimybę lankytis baseinų ir pirčių zonoje. Po visiems įtempto laiko svečiams bus siūloma atgauti emocinę pusiausvyrą ir išmėginti išskirtines mineralizuojančias SPA programas. Pavargusieji nuo itin dažno laiko, praleidžiamo socialiniuose tinkluose bus kviečiami priimti iššūkį „OFFline“, kurį sudaro poilsis be mobilaus telefono, išskirtinės SPA procedūros, išsiilgtos vandens pramogos baseinų ir pirčių erdvėje bei gardus maistas.

Birštono kurorto svečių taip pat laukia anksčiau paslaugas atnaujinę objektai: viešbutis „Audenis“, apartamentai „Centro SPA“, vila „Klasika“, poilsio namai, kaimo turizmo sodybos.

***

Birštonas – unikalus Nemuno kilpose įsikūręs Lietuvos kurortas. Net 90 proc. Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, o mineralinis vanduo, išgaunamas iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas

Unikalūs gamtiniai ištekliai ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. Nemuno vingiuose žaliuojantys miškai mena karališkąsias medžiokles, kuomet Žvėrinčiaus miške aidėjęs Vytauto Didžiojo medžioklės ragas pramogauti kvietė to meto Europos karališkųjų šeimų narius.

Birštonas – tarptautinių sveikatinimo paslaugų kurortas Lietuvoje, garsėjantis unikalia gamta, Nemuno kilpų vingiais, mineraliniu vandeniu ir karališkomis šaknimis. Kurortas apdovanotas natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu. Kurortas didžiuojasi Europoje pripažintu ir vertinamu mineraliniu vandeniu, kurio sudėtyje yra daug bromo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close