Svarbesni 2020 metų balandžio mėnesio darbai

Balandžio 3, 10, 17 ir 24 d. Švietimo ir sporto skyrius organizavo nuotolinius mokyklų direktorių ir jų pavaduotojų ugdymui pasitarimus apie mokymo(si) organizavimą karantino metu.

Balandžio 9 d. vyko antrasis karantino metu Prienų r. savivaldybės tarybos posėdis. Nuotoliniu būdu Tarybos nariai apsvarstė 26 klausimus, priėmė sprendimus. Posėdyje patvirtintos Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos, socialines paslaugas teikiančių įstaigų 2019 m. veiklos ataskaitos. Balsų dauguma patvirtinti Prienų r. savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 m. bendrojo plano pakeitimai, patvirtintas klasių, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičius Prienų rajono savivaldybės mokyklose 2020–2021 mokslo metais, priimti sprendimai dėl savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos ir panaudos, svarstyti kiti klausimai.

Balandžio 10 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyba pradėjo veikti naujose patalpose adresu Kauno g. 1A, Prienai. Kiti įstaigos rekvizitai bei kontaktiniai duomenys nesikeitė.

Balandžio mėn. Centrinė projektų valdymo agentūra patvirtino projekto „Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ dviejų grupių infrastruktūros modernizavimas ir aprūpinimas priemonėmis“ paraišką. Artimiausiu metu bus pasirašoma finansavimo sutartis ir perkami rangos darbai.

Balandžio mėn. prasidėjo kraštovaizdžio tvarkymo darbai pagal projektą „Dešiniosios Nemuno pakrantės kraštovaizdžio sutvarkymas Prienų miesto teritorijoje“. Įgyvendinus projektą bus sutvarkyti želdynai. Taip pat suplanuota suformuoti pėsčiųjų takus su integruotomis keturiomis apžvalgos aikštelėmis (regyklomis). Be to, numatyta įrengti mažosios architektūros elementų. Suolai ir šiukšliadėžės bus įrengti pagal tautodailininko, meninės drožybos meistro Algimanto Sakalausko eskizus. Bendra projekto vertė – 131 399,00 Eur.

Balandžio mėn. baigti Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbai: įrengtos futbolo aikštyno ir bėgimo takų dirbtinės dangos, drenažas, lietaus nuotekų tinklai, pastatyti nauji futbolo vartai ir kamuolio gaudyklės, įrengta šuoliaduobė, rutulio stūmimo zona, sumontuoti treniruočių laipteliai. Projekto vertė 267 008,97 Eur. Projektas įgyvendintas iš savivaldybės ir valstybės lėšų.

Balandžio mėn. Jiezno mieste jau pradėtos tvarkyti viešosios erdvės: stadiono ir ežero pakrantės zona, teritorija tarp autobusų stoties ir gimnazijos, Nepriklausomybės aikštė, parkas, nusileidimo takas link ežero.

Balandžio pabaigoje Prienų r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba gaisrams gesinti įsigijo automobilį su visa įranga. Automobilis įsigytas savivaldybės biudžeto lėšomis ir kainavo 21 500 Eur.

Balandžio mėn. kiekvieną dieną vyko Ekstremaliosios situacijos koordinavimo darbo grupės posėdžiai, kurių metu buvo koordinuojami veiksmai, siekiant suvaldyti COVID-19 pandemiją, įgyvendinti Vyriausybės reikalavimus, susijusius su paskelbta ekstremalia situacija ir karantinu visoje Lietuvoje.

Balandžio 30 d. vyko trečiasis karantino metu Prienų r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame nuotoliniu būdu apsvarstyta beveik 40 darbotvarkės klausimų, priimti sprendimai. Posėdžio metu pritarta Savivaldybės administracijos direktorės, rajono sveikatos ir kultūros įstaigų ataskaitoms. Taryba pritarė projektui „Socialinio būsto fondo plėtra, antras etapas“. Projekto metu planuojama įsigyti du būstus savivaldybės teritorijoje. Patvirtinta nauja Prienų r. savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo tvarkos aprašo redakcija, kurioje numatyta parama verslo subjektams, nukentėjusiems dėl paskelbto karantino. Kaimo plėtros rėmimo lėšų skyrimo tvarkos aprašas papildytas nuostata, kad Sosnovskio barščių naikinimo valstybinėje žemėje išlaidoms iš dalies kompensuoti bus skiriama 200 Eur už 1 ha.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close