Techninė auto pagalba žiemos metu. 4 gedimai, kurie dažniausiai kelia rūpesčius

Nepriklausomai nuo metų laikų techninė pagalba kelyje reikalinga visus metus, kadangi paslaugos užsakomos ir tada, kai reikalingas mažų defektų šalinimas vietoje, ir tokiu atveju, kai reikia mašiną nuvežti iki serviso, ir tada, kai reikalingas ištempimas iš griovio, kuriame dažniausiai atsiduriama dėl slidžių kelių, kitais atvejais, kuriuos išspręsti patiems, be specialistų, dažniausiai yra neįmanoma.

Pagalba – visiems ir visur

Nepriklausomai nuo to, Jums reikalinga sunkvežimių pagalba kelyje, ar lengvųjų mašinų tvarkymas – raskite gerą įmonę, kuri teikia pagalbą visoje Lietuvoje, kad su gedimais būtų galima susitvarkyti tada, kai to reikia. O kad gedimai būtų retesni – aptarsime 4 dažniausius, kurie dažniausiai prisideda prie gedimo kelionių metu.

Elektros instaliacijos gedimai

Kadangi šiais laikais kuriamos vis inovatyvensės mašinos, suprantama, kad dažnesni ir elektros instaliacijos gedimai. Žiemos metu iškvietimų skaičius dažniausiai išauga dvigubai būtent dėl elektros instaliacijos, kurią iššaukia tiek šaltis, tiek netinkamai eksploatuojama transporto priemonė.

Variklio gedimai

Žiemos metu meistrams dažnai tenka tvarkyti variklio gedimus. Techninė pagalba vyksta iki transporto priemonės, kuri paprasčiausiai… nebeužsiveda. Šaltuoju metų laiku tai yra labai dažnas gedimas, tad dažniausiai meistrai iškart su savimi ima visą reikalingą įrangą dažniausiai apsitaikančioms problemoms šalinti.

Gana dažnai tenka ir keisti jau susidėvėjusius variklius. Tai nėra čia ir dabar nutikusi problema, tad jeigu žmonės skirti daugiau dėmesio savo automobiliai techninė pagalba kelyje nebūtų reikalinga.

Užšalusių spynų problemos

Tai – ypač dažnas gedimas, tiksliau, smulkmena, kuri gali būti sutvarkyta specialistu. Tokiu atveju jie atvyksta iki vietos, kur laukia į mašiną patekti negalintis asmuo, ir sutvarko spynas. Reikia tik specialios įrangos bei žinių, kurios atvyksta kartu su meistru. Tuomet mašina nevežama iki serviso, sutvarkoma greitai ir asmuo gali tęsti kelionę.

Ratų ir padangų problemos

Galiausiai, žiemos metu labai svarbu naudoti transporto priemones, kurios padangos yra geros kokybės, tvirtos, patikimos ir padeda išvengti slydimo. Geriausia naudoti ne universalias, tačiau pritaikytas būtent žiemos sezonui. Jų projektoriaus raštas yra gilesnis, reivės labiau tinkamos važiavimui slidžiais keliais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close