Prienų r. savivaldybės administracijos direktoriaus balandžio 27 d. įsakymu Nr. A3-385 nuo balandžio 29 d. skelbiama 2019-2020 m. šildymo sezono pabaiga sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ir kitose rajono biudžetinėse įstaigose bei daugiabučiuose namuose. Dar anksčiau šildymo sezono pabaiga paskelbta kultūros, ugdymo įstaigose.

Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 27 d. įsakymu Nr. AV-153 nuo balandžio 28 d. Birštone skelbiama šildymo sezono pabaiga.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close