Tinkama mokyklinės kuprinės priežiūra. Patarimai tėveliams

Nepaisant, kad šiuo metu dėl karantino vaikai neina į mokyklas, tačiau toks laikotarpis nebus ilgas ir galiausiai vis tiek teks užsimesti kuprines ant pečių ir keliauti į alma matter. Tinkama kuprinė mokyklinio amžiaus vaikams yra labai svarbi ne tik todėl, kad visada su savimi turės pačius svarbiausius daiktus, tačiau ir dėl tinkamos laikysenos.

Žinoma, geros kokybės kuprinė – nėra labai patogus gaminys. Ją įsigijus norisi, kad kuo ilgiau tarnautų. Skyrus šiek tiek laiko – tašė taps ilgaamžiu pirkiniu.

Pigesnes, tačiau geros kokybės kuprines galite rasti čia: https://kanceliarinesprekes.lt/358-mokyklines-kuprines.

O ką daryti, kad ji tarnautų kuo ilgiau?

Svarbiausia – skalbti reguliariai. Gana klaidingas mitas, kad labai dažnai skalbiama kuprinė greitai suirs. Pasirinkus geros kokybės – galėsite džiaugtis ilgaamžiškumu, tad net ir dėl nuolatinio skalbimo – ji tikrai nenustos Jūsų vaikui tarnauti.

Siūlome skalbti bent jau kartą per mėnesį. Vaikai daug juda, dažniausiai greitai išsipurvina, tad jeigu norite, kad kuprinė atrodytų gražiai – būtina skirti laiko jos priežiūrai. Plauti geriausia rankomis, kadangi taip mažiausiai audinys yra veikiamas aplinkos.

Visgi, jeigu dėmių daug ir jos gana didelės – tokiu atveju plovimui puikiai pasiteisins ir skalbyklė. Tačiau siūlome plauti kuo žemesnėje temperatūroje, geriausia – iki 40-ies laipsnių. Taip pat naudoti tik skalbiklį. Venkite minkštiklių ir kitų priemonių, kurios dažniausiai prisideda prie greitesnio audinio susidėvėjimo.

Žinoma, pavienes dėmes reikia plauti ne tik rankomis, tačiau taip pat ir naudojant specialias priemones jų šalinimui.

Kiekvieną kartą plaudami išvalykite kiekvieną kišenėlę, taip pat prieš plaunant labai svarbu patikrinti – ar neliko daiktų. Vaiko garantijos, kad nieko neliko – neturėtų būti kriterijus, kadangi mažieji patys pamiršta – kur ką laiko.

Taip pat nepamirškite, kad nors dažniausiai kuprinės yra gaminamos iš sintetinių audinių, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas. O jeigu tašė yra natūralaus audinio – jai dažniausiai reikia daugiau dėmesio, audinio spalvų išlaikymo priemonių, kadangi natūralūs audiniai yra lepesni.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close