Įsigaliojus susisiekimo apribojimams, miestai užsitvėrė ženklais ir betoninėmis konstrukcijomis

Penktadienio vakarą įsigaliojus judėjimo tarp miestų ribojimams, iki pat šv. Velykų antros dienos vakaro miestai apsitvėrė susisiekimą ribojančiomis užkardomis.

Prienų miestas užsitvėrė ženklais bei automobilių patikrą vykdančiais policijos pareigūnų ir šaulių postais, tuo tarpu Birštonas įvažiavimą pro Birštono vandentiekio administraciją užtvėrė betoniniais blokais. Tiesa, pagrindinis Birštono įvažiavimas – „Birštono vartai“ yra sergimi policijos pareigūnų.

Visą šventinį laikotarpį bus tikrinami į miestus įvažiuojantys automobiliai. Asmenys, negyvenantys, nedirbantys, neregistruoti ir neturintys nekilnojamojo turto miestuose, į kuriuos pageidaus įvažiuoti – turės apsisukti ir patekti į tokius miestus negalės. Išvykstantys automobiliai kol kas nebus tikrinami. Tiesa, pareigūnai tikrins ir pėsčiuosius, siekdami užtikrinti, jog visi asmenys laikosi karantino reikalavimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close