Ką rinktis netekus didžiosios dalies dantų?


Pasaulio sveikatos organizacija nurodo, kad vienokių ar kitokių dantų problemų turi didžioji dalis suaugusių žmonių. Vis dėlto, dantų problemos yra labai įvairios ir tokios, kaip dantų akmenys ar baltumą praradę dantys, gali būti labai greitai ir lengvai išsprendžiamos, tereikia pasirinkti profesionalią burnos higieną ar dantų balinimą. Vis dėlto, nemaža dalis žmonių susiduria ir su kur kas rimtesnėmis dantų problemomis, pavyzdžiui, yra praradę didžiają dalį dantų. Tad tokius sprendimus rinktis šiems asmenims?

Visi dantys ant keturių implantų – ir pigiau, ir greičiau

Vienu iš galimų sprendimų šiems žmonėms gali tapti visi dantys ant keturių implantų (arba tiesiog metodas All – on – 4); šios procedūra kaina bus mažesnė nei atkuriant dantis tradiciniais implantais (galima sutaupyti net apie 50 proc. išlaidų). Labai optimistiškai nuteikia ir procedūros trukmė – nauja šypsena bus galima džiaugtis dar tą pačią dieną. Na, ir, žinoma, džiugina ne tik tai, kad pacientas sutaupys laiko ar pinigų, bet ir patirs mažiau diskomforto. Akivaizdu, All – on – 4 metodas turi daug pranašumų, lyginant su tradiciniais dantų implantais, todėl jį turėtų rinktis kiekvienas, laiką norintis taupyti bei ekonomiškas investicijas mėgstantis, didžiąją dalį dantų praradęs pacientas.

Egzistuoja ir kiti, tačiau brangesni bei mažiau komfortiški pasirinkimai

Didžiosios dalies dantų netekę pacientai gali rinktis ir kitus sprendimus, pavyzdžiui, fiksuoti dantų protezai ar išimami dantų protezai, tačiau lyginant su All – on – 4 metodu, komforto bus mažiau. Štai, pavyzdžiui jei nuspręsite pasirinkti fiksuotus dantų protezus, tikėtina, kad kaina bus didesnė nei All – on -4 metodu atkurtos šypsenos, o ir laiko teks sugaišti daugiau. Na, o išimami dantų protezai ne tik neatstato kramtymo funkcijos 100 proc., bet ir gali sukelti burnos ertmės nubrozdinimus ar apsunkinti kai kurių žodžių tarimą. Be to, priežiūra reikalaus daugiau laiko.

Taigi, kaip matyti, dantų protezavimas gali būti įvairus ir didžiosios dalies dantų netekę žmonės iš tiesų turi iš ko pasirinkti. Tik prieš priimant galutinį sprendimą, reikėtų atsakingai įvertinti visus už ir prieš. Tad linkime sėkmingo sprendimo ir primename, kad odontologijos klinikoje Juozas dental yra siūlomi įvairūs dantų protezavimo sprendimai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close