Žmogaus kaukolė ant baslio beveik prie pat bažnyčios… šokiruojantis vaizdas. Kiekvienam sveiko proto žmogui suprantama, kad tai yra palaikų išniekinimas. Kaukolę matė praeinantys žmonės, galbūt ir vaikai… Ketvirtadienio rytą į redakciją užėjęs prienietis papasakojo apie šiurpinantį reginį. Mes apie tai pranešėme policijai.

Atvykę į radinio vietą Kęstučio gatvėje, radome čia keletą smalsuolių ir šalia gyvenančių gyventojų. Prisitačiusi jau buvo ir policija. Artimiausias kaimynas pasakojo kaukolę pamatęs rytą. Iškastame griovyje matėsi ir keletas kaulų.

Kaukolę ir kūno skeleto likučių galimai iškasė šalia dirbę kelio darbininkai, nors jie kalbėjo, kad nei iš vakaro, kai baigė darbus, nei rytą nieko nepastebėję. Galėjo būti ir taip, kad kranistas ir nepastebėjo kasdamas užkliudęs kaulus, juos galėjo vakare (o temsta vėlai) pastebėti lakstantys vaikai ar panemunės pakrančių „lankytojai“, kuriems panižo rankos pasityčioti iš nežinia kada ir kodėl čia užkasto žmogaus palaikų.

Beje, tas pats Kęstučio gatvės gyventojas pasakojo iš senų žmonių girdėjęs, kad kažkadaise kažkur toje vietoje, kur dabar yra Žiburio kalnelis, rekonstruojamas kelias, buvę kapinės. Galbūt tai ne pirmi iškasti žmonių kaulai šioje gatvėje…

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close