home Aktualijos Patikros punkto Prienuose kol kas nebus, prieniečiai turės vykti pasitikrinti į Kauną

Patikros punkto Prienuose kol kas nebus, prieniečiai turės vykti pasitikrinti į Kauną

Lietuvos vyriausybė visoms savivaldybėms nurodė parinkti vietas galimiems mobiliems patikros punktams, visgi, jų dar reiks palaukti.

Kaip teigė Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, tokia vieta, esant ekstremaliam poreikiui, bus prie Prienų sporto arenos. Tačiau, kol kas prieniečiai bei krašto svečiai norintieji pasitikrinti dėl koronaviruso, turėtų registruotis telefonu 1808 ir, gavę patvirtinimą, vykti į Kauno patikros punktą. Neturinčius savo transporto, į šį punktą veš savivaldybės transportas.

Visuose Lietuvos didmiesčiuose numatyta įsteigti po kelis patikros punktus, tačiau jie steigiasi gana lėtai. Anot, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, nors dabartinės patikros galimybės leidžia patikrinti iki 4 tūkstančių asmenų per parą, visgi, kol kas yra numatyta 1 tūkst. asmenų riba.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close