Šalčio išpieštų langų grožis – tik parodos eksponatuose

„Revuonos“ pagrindinėje mokykloje apdovanoti respublikinio meninių darbų parodos-konkurso ,,Žiemos improvizacija. Šaltis išraižys languos “ dalyviai.

13-ą kartą surengtas konkursas – jau respublikinis. Konkurse, be Prienų rajono savivaldybės mokyklų jaunųjų kūrėjų, dalyvavo ir svečiai iš Birštono meno mokyklos, Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos bei Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos.

Konkursui, kurį organizuoja Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Prienų švietimo pagalbos tarnyba, teikiami darbai turėjo būti žiemos tema. Darbai turėjo būti pagaminti dailės technika – popieriaus plastika, tik iš baltos ir mėlynos spalvos popieriaus, nenaudojant tapybos ir grafikos elementų. Kompozicija turėjo atkartoti lango formą (stačiakampė, ovali, apvali…).

Nors šiemet sniego beveik nebuvo, o tos kelios iškritusios snaigės labai greitai ištirpo, bet šalčio meną sukūrę vaikai įrodė, kad dar neužmiršome šalčio išpieštų langų grožio.

Darbus vertino komisija, kurios pirmininkas – VšĮ „Meninė drožyba“ vadovas Algimantas Sakalauskas. Atskirai buvo vertinami priešmokyklinės grupės ir 1–4 kl., 5–7 kl., 8–12 kl. mokinių bei svečių darbai.

Jaunuosius kūrėjus sveikino „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė ir atskirų grupių laureatus apdovanoję svečiai: žemės ūkio ministro, Seimo nario Andriaus Palionio patarėja Valė Petkevičienė, Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, šio skyriaus vyr. specialistė Laimutė Jančiukienė, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Danguolė Damijonaitytė. Visi sveikintojai žavėjosi mokinių kūrybiškumu, darbštumu, kantrybe bei išradingumu ir juokavo, kad žiemą ir šaltį šiais metais galima surasti tik čia, „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Laureatams prizus įsteigė UAB „Wilara“, žemės ūkio ministras, Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybė, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Apdovanojimus pelnė ne tik laureatai bei jiems pasiruošti padėję mokytojai, bet ir visi konkurso-parodos dalyviai bei jų mokytojai. Ne tik komisijos išrinktus nugalėtojus, bet ir visus konkurse dalyvavusius mokinius specialiais prizais apdovanojo ir didelis būrys rėmėjų.

Renginį pagyvino „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinių meninė programa.

Konkurso darbai iki balandžio 26 d. džiugins „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytojų, mokinių ir svečių akis.

0641 – Konkurso sumanytoja mokytoja Aušra Deltuvienė.

0633 – Renginį pagyvino „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinių meninė programa.

0649 – Priešmokyklinės grupės ir 1–4 kl. mokinių grupės laureatai.

0651 – 5–7 kl. mokinių grupės laureatai.

0658 – 8–12 kl. mokinių grupės laureatai.

0671- Laureatų vardus pelnę svečiai.

0673 – Konkurso dalyvių mokytojai.

0682 – „Per žingsnelį“ nuo laureatų atsilikę konkurso-parodos dalyviai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close