SANDĖLIUKO NUOMA VILNIUJE: 3 BŪDAI IŠVENGTI KLAIDINGO PASIRINKIMO

Remontas, kraustymasis iš vienos gyvenamosios vietos į kitą, ilgalaikė išvyka svetur, nuosavo buto nuoma ir daugybė kitų priežasčių, kuomet reikia sugalvoti, kur sandėliuoti ir laikyti savo daiktus, neretai kelia nerimą, įtampą ir stresą. Ir nuo to neapsaugotas nei vienas, nes gyvenimas nuolat kupinas netikėtumų bei pokyčių. Tad sandėliuko nuoma Vilniuje – gali būti optimaliausias pasirinkimas.

Kaip tinkamai sandėliuoti?

www.sandeliukunuoma.lt per savo veiklos metus pastebėjo, kas aktualu nuomojantiems sandėliuką ir nusprendė padėti, patardami, kaip išvengti klaidų.

1. Tinkamai supakuokite ir sudėkite saugomus daiktus. Tokiu būdu išvengsite daiktų apgadinimo, patalpoje bus tvarkinga, nesunkiai galėsite prieiti prie sandėliuojamo daikto. Tai palengvins bet kokias daiktų paieškas.

Sandėliuoti patariama tik tvarkingus ir švarius daiktus. Tai reiškia, kad daiktai turi būti išvalyti, tačiau tai darant būtina leisti jiems išdžiūti ir tik tuomet supakuoti. Būtina vengti daiktų drėgmės, nes ji gali ne tik sugadinti daiktą, bet ir į patalpas įveisti pelėsį, apgadinantį kitą turtą.

2. Ant dėžučių nurodykite (užrašykite) jų turinį, t. y. tai, kas jose saugoma. Tokiu būdu greičiau ir lengviau rasite tai, ko ieškote.

3. Naudokite atitinkamas priemones, pavyzdžiui, burbulinę plėvelę. Nors yra žmonių, kurie mėgsta daiktus įvynioti į laikraštį, tačiau toks sprendimas nėra pats tinkamiausias, nes laikraščio dažai gali trintis į daiktus ir juos ištepti rašalu. Kad taip nenutiktų patariama naudotis specialia burbuline plėvele. Pastaroji apsaugos daiktus, ilgą laiką saugojamus sandėliuke. Mūsų patarimas – apvyniokite daiktus burbuliukais į vidų. Tai neleis daiktui judėti ir apsaugos jį nuo išorinių veiksnių.

Dar vienas žinotinas aspektas – ne visi daiktai tinkami sandėliuoti ant grindų (kurios dažnai būna betoninės), nes jos traukia drėgmę. Geriausia rinktis medinius padėklus ir ant jų laikyti savo daiktus.

Sandėliuko nuoma Vilniuje turėtų būti pasirenkama atsižvelgiant į tai, ar jos dydis yra tinkamas daiktų kiekiui. Klaidos pasirenkant sandėliuko dydį – vienos iš dažniausių. Dauguma žmonių netinkamai įvertina sandėliuojamų daiktų apimtis ir pasirenka per mažą arba per didelę patalpą. Kas nutinka tais atvejais, kai nepakanka vietos visiems sandėliuojamiems daiktams arba jei lieka per daug tuščios sandėlio vietos? Pirmuoju atveju nepavyksta sandėliuke palaikyti tinkamos tvarkos, daiktų perteklius gali pakenkti gerai daiktų būklei, pavyzdžiui, sulaužyti ar deformuoti juos. Antruoju atveju patiriami finansiniai nuostoliai, nes mokama kaina už didelę sandėlio patalpą, kuri neišnaudojama. Todėl tikslinga prieš pasirenkant sandėliuko nuomą Vilniuje įvertinti sandėliuojamus daiktus, jų kiekį ir savo poreikius, kad būtų pasirinktas tinkamas sandėliuko dydis.

Kuo naudinga sandėliuko nuoma Vilniuje?

Sandėliuko nuoma Vilniuje yra naudinga ir grįsta tam tikrais pranašumais. www.sandeliukunuoma.lt užtikrina:

1. Modernias apsaugos sistemas – įvairius apsaugos lygius, t. y. ir atskirus prieigos kodus, ir viduje įmontuotas signalizacijas, ir kt.

2. Mokėjimą tik už nuomą ir jokių papildomų mokesčių – galėsite planuoti savo lėšas iš anksto, nes žinosite, kokią konkrečią sumą reikia sumokėti kas mėnesį.

3. Įtrauktą nuomos draudimą

4. Prieinamumą 24/7

5. Komfortą – saugant savo daiktus tinkamai įrengtoje patalpoje, jie apsaugomi nuo prastų oro sąlygų (pavyzdžiui, drėgmės) ir įvairių daiktus sugadinti galinčių reiškinių (pavyzdžiui, dulkių, pelėsio ir pan.). Įrengti stelažai ne tik saugūs daiktams, bet ir naudingi, nes leidžia tvarkingai sandėliuoti ir prireikus nedelsiant rasti reikalingus daiktus.

Sandėliuko nuoma Vilniuje – taikliausias pasirinkimas tuomet, kai nesinori sukti galvos dėl daiktų saugaus laikymo ir norisi džiaugtis tvarka namuose. www.sandeliukunuoma.lt – tai, kas rinkoje geriausia!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close