Turizmo parodoje – sveikatinimo procedūros ir savarankiško keliavimo skatinimas

Sausio 24–26 dienomis Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vyko didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“.

Šiemet parodoje „Adventur 2020“ kartu su visomis Lietuvos savivaldybėmis dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Sakartvelo, Islandijos, Italijos, Japonijos, Kinijos, Kipro, Kroatijos, Kubos, Lenkijos, Indonezijos, Nepalo, Slovakijos, Rusijos, Ukrainos, Šri Lankos, Turkijos.

Šių metų parodos tema ir akcentu tapo sveikatos turizmas. Pasak organizatorių, šiandienos keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis. Savo kelionėse jiems neužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, jie nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. Todėl šiemet parodoje itin dideles erdves užėmė sveikatinimo procedūras siūlantys parodos dalyviai. Sveikatos tema dominavo ir savivaldybių reprezentaciniuose stenduose. Vienos savivaldybės kvietė į savo sveikatinimo objektus bei siūlė įvairius sveikatos kokybę gerinančius produktus, kitos – su jų teritorijoje veikiančiais visuomenės sveikatos biurais organizavo paskaitas, pamokas, kursus bei konkursus.

Kasmet naujų dalyvių sulaukianti kelionių paroda šiais metais pirmą kartą sveikinosi ir su šalimis parodos naujokėmis – Japonija ir Islandija.

Kaip ir įprasta, gausiausiai buvo lankomi turizmo agentūrų stendai, kuriuose buvo galima įsigyti kelionių su didelėmis nuolaidomis. Paslaugų su nuolaidomis buvo galima gauti ir Lietuvos turizmo objektų – Prienų rajono Vazgaikiemio kaime veikiančio Harmonizavimo parko bei SPA centro, Druskininkuose bei Birštone veikiančios „Eglės“ sanatorijos bei kitų objektų stenduose.

Žmones viliojo ir įvairių patiekalų kvapai. Lietuvos tradicinių valgių bei gėrimų gamintojams buvo skirta atskira erdvė, į kurią gausiai plūdo parodos lankytojai, tačiau gardūs kvapai visus lankytojus viliojo ir į užsienio šalių sektorių, kuriame buvo galima paragauti tradicinių šių šalių valgių, susipažinti su jų kultūra, istorija, apranga bei, žinoma, pasirūpinti pigesne galimybe nukeliauti ir su viskuo susipažinti gyvai.

Lankytojai nepraėjo ir pro dar vieną Prienų rajono verslo traukos centro – „Stakliškių midaus“ stendą. Jame lankytojai galėjo susipažinti su viena iš didžiausią trauką Prienų rajone turinčių gamyklų, jos produkcija ir turtinga istorija.

Parodos lankytojai galėjo grožėtis ir įvairių kultūrų atstovais, indiškais šokiais, kvietimais į Jungtinius Arabų Emyratus bei tūkstančiais kitų pasiūlymų. Nenorintieji pirkti kelionių, galėjo persikelti į prekybos zoną, kurioje buvo galima įsigyti turizmui, žvejybai skirtų prekių ir net baidarių ar valčių.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/labirintai/photos/?tab=album&album_id=2665318506857297

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close