Didžiausias tėvelių lūkestis: puiki mažylių sveikata ir sklandus augimas. Kaip to siekti?

Tėvelių lūkesčiai mažyliams – patys įvairiausi, tačiau bene pats didžiausias yra puiki atžalos sveikata bei sklandus augimas. Galima tik pasidžiaugti, kad yra priemonių, padėsiančių siekti šių tikslų.

Naudinga vartoti prebiotikus

Tam, kad mažylis augtų sveikas ir žvalus, labai svarbų vaidmenį vaidina prebiotikai – gerųjų bakterijų maistas, kuris sudaro palankias sąlygas joms tarpti bei vešėti. Nors prebiotikų yra daugelyje maisto produktų, nereikia pamiršti, kad didžioji dalis jų netinkami vartoti kūdikiams – gali būti pradėti vartoti tik nuo 6 ar 12 mėnesių. Tad ypač puikiu pasirinkimu tampa prebiotikai kūdikiams. Beje, juos naudinga vartoti dar nėštumo metu. Daugiau informacijos galite rasti ir jų įsigyti adresu https://www.ohhira.lt/prebiotikai/. Galimybė įsigyti internetu yra ypač puikus pasirinkimas mamoms, daug laiko praleidžiančioms namuose su atžalomis – nereikia planuoti išvykimo, patogu apsipirkti bet kuriuo metu.

Vertingi ir maisto papildai su gerosiomis bakterijomis

Tačiau ne ką mažiau svarbios yra ir pačios gerosios bakterijos. Nors gerosios bakterijos sudaro net 4 kartus didesnį kiekį nei blogosios bakterijos, po antibiotikų kurso, esant dirgliosios žarnos sindromui ar Krono ligai, infekcinės kilmės viduriavimui, gerųjų bakterijų persvara organizme gali sparčiai sumažėti. Be to, pakankamas gerųjų bakterijų kiekis apsaugos nuo pilvo pūtimo, sumažins pilvo dieglių riziką, padės palaikyti sklandžią žarnyno veiklą.

Džiugina tai, kad gerosios bakterijos kūdikiams gali būti įsigyjamos internetu ir tai yra puikus pasirinkimas visoms mamoms daug laiko praleidžiančioms namuose ir norinčioms apsipirkti sau patogiu metu.

Žinoma, egzistuoja ir dar daugiau priemonių, kurios yra reikalingos siekiant palaikyti puikią mažylio sveikatą bei sklandų augimą, tačiau gerųjų bakterijų bei joms skirto maisto (prebiotikų) vaidmuo yra ypač reikšmingas. Tad, jei norite užtikrinti sklandų atžalos augimą bei gerą savijautą, pats metas pasirūpinti, kad jo organizmui netrūktų šių svarbių komponentų. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad gerosios bakterijos bei prebiotikai yra reikalingi ne tik kūdikiams, bet ir jų tėveliams. Veiksnių, dėl kurių gali sumažėti gerųjų bakterijų kiekis suaugusiojo žmogaus organizme yra iš tiesų nemažai, o skaidulinių medžiagų, reikalingų gerosioms bakterijoms, ne visada pakankamai gaunama su maistu, tad jų turinčius maisto papildus būtina įtraukti į racioną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close