Vilniuje pranešta apie galimai pagrobtą vaiką. Visgi, pagrobimo nebuvo.

Vilniaus policija trečiadienį apie 19 val. gavo pranešimą apie galimai pagrobtą vaiką, BNS patvirtino Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Anot jos, mieste tikrinami automobiliai, gyventojai prašomi pranešti apie įtartinus asmenis.

Naujienų portalas delfi.lt paskelbė, kad vyriškis policijai pranešė, jog prie jo priėję du vienuolikos metų berniukai pasakė apie pagrobtą draugę.

Pagal pranešimą, nepažįstamasis mergaitę įgrūdo į šviesios ar auksinės spalvos automobilį ir nuvažiavo. Pasak vaikų, automobilis buvo su geltonais numeriais.

Žinia apie mergaitės pagrobimą itin sparčiai plinta ir socialiniuose tinkluose. Rašoma, kad plikai apsiskutęs vyras, prieš įgrūsdamas mergaitę į automobilį BMW ar „Audi“, užklijavo jai burną. Žmonės spėja, kad tai užsienietis, kadangi automobilio registracijos numeriai ne lietuviški.

„Mieste tikrinami visi panašūs automobiliai, gyventojų prašoma pamačius įtartinus asmenis su automobiliu užsienietiškais numeriais pranešti policijai“, – BNS sakė J. Samorokovskaja.

Policija paskelbė, kad apie 19 val. 14 min. gautas pranešimas, jog Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar geltonos) užsienietiškais numeriais galimai buvo įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Policija prašo pastebėjus minėtą automobilį ar įtartinus asmenis nedelsiant apie tai pranešti telefonu 112. Taip pat tėvų, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai, prašoma kuo skubiau paskambinti 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close