Metalo apdirbimas – puiki galimybė įgyvendinti įvairiausias idėjas

Norint kokybiško metalo gaminio, reikia tinkamai jį apdoroti taikant tam geriausią būdą. UAB „Mechaniniai komponentai“ komanda įsitikinusi, kad profesionalus metalo apdirbimas galimas tik tuomet, kai su juo dirba patyrę specialistai ir tam naudoja inovatyvią įrangą. „Mes galime išgauti pačius įvairiausius metalo gaminius ir suteikti jiems geriausias savybes. Pavyzdžiui, pasirinkus tinkamą metalo apdorojimo būdą gaminiams suteikiamas atsparumą įvairiems aplinkos reiškiniams, tokiems kaip dulkės, drėgmė ar korozija“, – savo darbų privalumus akcentuoja UAB „Mechaniniai komponentai“ metalo apdirbimo ekspertai.

Specialistai pasiūlys tai, ko reikia veiksmingam metalo apdirbimui, o Jums prieš užsakant tokią paslaugą, naudinga išmanyti galimus metalo apdirbimo būdus ir jų suteikiamus privalumus.

Metalo apdirbimo būdai

UAB „Mechaniniai komponentai“ siūlo platų metalo apdirbimo paslaugų spektrą.

1. Metalo poliravimas – procedūra, kurios metu pasitelkiant specialius šlifavimo įrankius su įmontuotais poliravimo diskais, švelniai nušveičiamas ir nugludinamas metalo paviršius. Metalo poliravimas – puikus būdas atnaujinti gaminio išvaizdą.

2. Metalo šlifavimas – procedūra, kurios metu itin kruopščiai apdirbamos detalės. Šlifavimas taip pat naudojamas liejiniams valyti ar metalui pjaustyti.

3. Terminis apdirbimas – procedūra, kurios metu išgaunamos norimos metalo mechaninės bei fizinės savybės. Taip pat teigiamai veikiama metalo vidinė struktūra, todėl pagerinamas gaminio tinkamumas slėgiui, pjovimui ir kt.

4. Smėliavimas – procedūra, kuri per trumpą laiką leidžia nuvalyti itin didelius gaminių paviršius. Taip pat toks metalo apdirbimas pasirenkamas tuomet, kai reikia atnaujinti metalinius paviršius, t. y. vamzdynus, cisternas, metalo konstrukcijas, laivų korpusus ir pan.

5. Šratavimas – procedūra, kurios metu metalo paviršiui gali būti suteiktas matiškumas, pašalintos rūdys, apnašos ir kiti nešvarumai. Specialistai šį metalo apdirbimą įvardija kaip antikorozinį garantą, kuris kartu užtikrina gaminių ilgalaikiškumą ir ilgai išlaikomą aukštą kokybę.

6. Stiklavimas – dar viena procedūra, kurios metu naudojamos specialios granulės. Stiklavimo rezultatas – pašalintos lengvos apnašos, dažų sluoksnis, užkirstas kelias korozijai.

7. Anodavimas – tai elektromechaninis procesas, kurio metu aliuminis padengiamas apsauginiu oksidų sluoksniu. Šis metalo apdirbimo būdas – plačiausiai išplitęs ir vienas iš populiariausių, greičiausių aliuminio paviršiaus apsaugos būdų.

8. Chromavimas – tai elektrocheminis metalinių dirbinių padengimas chromu. Šio metalo apdirbimo privalumas – gaminiui suteikiamas dekoratyvumas. Be to, chromavimas gaminiui gali suteikti išskirtinį atspalvį, kietumą ir atsparumą pirštų paliekamoms dėmėms.

9. Galvanizavimas – tai irgi elektromechaninis būdas, kurio metu metalinis paviršius aptraukiamas kitu metalu, pavyzdžiui, alavu, variu ir nikeliu. Ši procedūra suteikia gaminiui išskirtinių privalumų – saugo nuo drėgmės, suteikia katodinę apsaugą, kuri itin reikalinga tuomet, kai yra pjaustomas ar kitokiu būdu pažeidžiamas metalo paviršius.

Platus metalo apdirbimo paslaugų spektras užtikrina plačias galimybes ir leidžia įgyvendinti įvairiausius sprendimus metalo apdirbimo srityje.

Kodėl verta rinktis patyrusius metalo apdirbimo specialistus?

Nes tik ilgametę patirtį sukaupę ir specialių žinių turintys specialistai užtikrina sklandžiai ir sėkmingai įgyvendintus projektus. UAB „Mechaniniai komponentai“ komanda garantuoja:

 Kokybę. Turima moderni įranga ir kvalifikuoti specialistai tolygu nepriekaištingai metalo gaminių kokybei. 

 Ilgaamžiskumą. Tinkamai apdirbtas metalas garantuoja itin ilgą jo eksploatavimo laiką ir atsparumą įvairiems aplinkos reiškiniams. 

 Geriausią kainą rinkoje. Naudojama šiuolaikinė įranga ir pažangūs sprendimai nereikalauja nei itin stiprios darbo jėgos, nei didelių laiko resursų, todėl metalo apdirbimas čia itin konkurencingas ir už optimaliausią kainą. 

Tiek ir dar daugiau galima gauti užsisakius metalo apdirbimo paslaugą, kurią suteikia kvalifikuoti ir patyrę meistrai, dirbantys su šiuolaikine įranga! Plačiau apie viską – www.mkomponentai.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close