home Aktualijos Darbą pradeda naujoji Prienų seniūnijos seniūnė Janina Armonienė

Darbą pradeda naujoji Prienų seniūnijos seniūnė Janina Armonienė

Sausio 2-ąją meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius pasveikino Prienų r. savivaldybės administracijos skelbtą konkursą laimėjusią naująją Prienų seniūnijos seniūnę Janiną Armonienę. Savivaldybės vadovai palinkėjo naujų iniciatyvų bei sėkmės dirbant seniūnijos labui, dėmesingumo žmonėms bei nuoširdaus rūpinimosi jų reikalais.

J. Armonienė, jau metus laikinai ėjusi seniūno pareigas, su seniūno darbu spėjo susipažinti, dalį patirties įgavo iš buvusio seniūno Algimanto Matulevičiaus. Ji pažymėjo, jog stengsis dirbti taip, kad seniūnija būtų dar gražesnė.

Meras ir administracijos vadovai aptarė su seniūne seniūnijos administracijos darbo sąlygas, socialinius, ūkinius klausimus, pasidalino abipusiais lūkesčiais: dėl miesto bei kaimiškų teritorijų tvarkymo, didesnio dėmesio socialinių būstų priežiūrai ir kontrolei, bendravimo su gyventojais ir bendruomenėmis, bendradarbiavimo su Savivaldybe ir kitomis seniūnijoje veikiančiomis įstaigomis.

J. Armonienė yra prienietė, baigusi „Revuonos“ vidurinę mokyklą, Gomelio kooperacijos institute įgijusi ekonomisto specialybę.

Prieš eidama Prienų seniūnijos vyriausiosios specialistės, pavaduojančios seniūnijos seniūną, pareigas J. Armonienė dirbo Alytaus VSDFV Prienų skyriuje vyriausiąja specialiste.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close