Įgyvendintas projektas „Adventinis laukimas“

Gruodžio 19 d. Naujosios Ūtos bibliotekoje vyko bibliotekos ir Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos vyr. logopedės Vilijos Zablackienės įgyvendinto bendro 4 savaičių projekto „Adventinis laukimas“ baigiamasis renginys.


Įgyvendinant projektą „Adventinis laukimas“ buvo organizuojamos įvairios veiklos netradicinėje aplinkoje ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniams. Šiomis veiklomis buvo siekiama pabrėžti, kad knyga ir skaitymas gali būti smagi gyvenimo dalis, ypatingas laiko leidimo būdas, teikiantis daug džiaugsmo.Kiekvieną advento savaitę vaikams buvo pasiūlytos vis skirtingos veiklos, įprasminančios švenčių laukimo nuotaiką. Pirmąją savaitę mokiniai skaitė kalėdines pasakas ir stalo kalbinius žaidimus. Antrąją savaitę vaikai gamino šventinius atvirukus ir rašė sveikinimus tėvams.Trečią savaitę vaikai skaitė Ramutės Bidvienės pasaką „Vilkas ir lapė“,o paskutiniąją advento savaitę vyko pasakos inscenizavimo repeticijos ir pasirengimas baigiamajam renginiui – spektakliui „Vilkas ir lapė“. Projektas baigėsi netradicine pamoka, kurios metu vaikai parodė spektaklį, padainavo išmoktą naują dainelę „Ateina Kalėdos“, kalbėjosi apie švenčių prasmę ir advento papročius, renginio metu gitara grojo Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinys Pijus Bielevičius. Šiuo laikotarpiu buvo pagerbti akcijos „Vasara su knyga“ nugalėtojai, kurios vyriausiajai dalyvei Vidai Pranskevičienei – 90 metų.

  Bibliotekininkė Sonata Milušauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close