Prasminga Prienų parapijos bendruomenės tradicija

Džiaugiamės, kad į adventinę popietę „Kristaus atėjimo belaukiant“, surengtą gruodžio 17 dieną Prienų parapijos „Carito“ patalpose, susirinko nemažai vyresnių ir jaunesnių svečių. Dalį savo brangaus laiko šventei paskyrė ir parapijos klebonas Jonas bei vikaras Vitalijus.

Popietę pradėjo „Carito“ vedėja Janina. Kadangi adventinės popietės diena sutapo su popiežiaus Pranciškaus gimtadieniu, ji perskaitė Popiežiaus maldą, vėliau papasakojo apie advento laikotarpio prasmę – Kristaus atėjimo laukimą. Kitos karitietės taip pat pasiruošė šventei. Nijolė pasidalino Evangelijos pagal Matą ištrauka apie Jėzaus gimimą, Danutė paskaitė Advento maldą. Janina papasakojo, kokie žmogaus apmąstymai, darbai ir maldos yra svarbūs advento dienų kelionėje su Marija. Monika perskaitė vieną gražiausių Evangelijos pagal Luką ištraukų – Marijos giesmę, jai laukiantis kūdikėlio Jėzaus.

Klausėmės klebono žodžių, kad, laukdami Kristaus atėjimo, iš meilės ir gerumo turėtume paruošti jam |vietą kiekvieno mūsų širdyje. Vikaras Vitalijus dalinosi mintimis apie tikrąjį Jėzaus Kristaus gimimo laukimo džiaugsmą, kurį išgyventi ne visada pavyksta. Supratome, kad žinojimas, jog Dievas yra ne toli, bet arti, kad Jis ne abejingas, bet užjaučiantis, ne atsiribojęs, bet gailestingas, meiliai stebintis mus ir gerbiantis mūsų laisvę, sužadina gilų vidinį džiaugsmą, kurio negali paveikti gyvenimo kasdienybė.

Skaitinius keitė šventės dalyvių giedamos advento ir kalėdinės giesmės. Klebonui palaiminus karitiečių paruoštas ir svečių atneštas vaišes, bendrystė ir gerumas tęsėsi prie arbatos puodelio.

Stengsimės, kad adventinė popietė „Kristaus atėjimo belaukiant“ taptų prasminga Prienų parapijos bendruomenės tradicija.

Prienų parapijos karitietė Monika

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close