Ar Prienuose naudojatės taksi paslaugomis?

Danutė Sinkevičienė

Prienuose gyvenu neseniai, todėl taksi paslaugomis dar nespėjau pasinaudoti, bet, manau, kad jų prireiks, kai norėsiu nuvykti į polikliniką už tilto, nes autobusas važinėja labai retai. Manau, jog problemų nebus, nes mačiau, kad gatvėje stovi net keli taksi automobiliai. Bet jei taksi atvažiuotų iki namų ir paimtų mane, turinčią operuotas kojas, būtų dar patogiau. Juk tai nekainuos labai brangiai. Užsienyje pastebėjau, kad vyresni žmonės, kurie patys jau nevairuoja, labai dažnai važinėja taksi, ypač važiuodami apsipirkti.

Angelė

Prienuose taksi važiavau prieš kelerius metus, bet pasitaikė labai nemalonus vairuotojas, todėl džiaugiuosi, kad kol kas daugiau jų paslaugų neprireikė. Dažniau yra tekę važinėti didžiuosiuose miestuose, ypač Kaune, ten nė karto nepasitaikė taksisto, kuris nebendrautų – net neatsakinėtų į klausimus apie kelionę. Nežinau, kaip jie Prienuose išsilaiko, jei negerbia klientų.

Domantas Klimavičius

Taksi paslaugomis Prienuose naudojuosi ne taip ir retai. Jau spėjau ir naujosios firmos automobiliu pavažiuoti – labai komfortiškas automobilis, malonus vairuotojas! Taksi paslaugos Prienuose labai reikalingos, nes po miestą autobusai važinėja retai, be to, važiuoja tik centrine gatve. O ką daryti, jei gyveni Dvariuko gale ar Kareivinių mikrorajone, jei daug pirkinių nusipirkai? Anksčiau labai trūko taksi, kurie dirbtų vakarais. Dabar šios problemos jau neliko.

Juozas Bagdanavičius

Nedažnai, bet naudojuosi. Paskutinį kartą važiavau vasarą. Ką kita daryti, jei gyveni kaime, o autobusas jau išvažiavęs – džiaugiesi, kad yra galimybė grįžti namo. Manau, kad ir prieniečiams, kurie nevairuoja, yra patogu, juk iš vieno miesto galo į kitą einant pėsčiomis susidaro nemažas atstumas. Su taksi patogu ir iš pobūvio grįžti. Tik ar jie dirba vakarais?

Stasė Kovalenko

Taksi naudojuosi vieną ar du kartus per savaitę, todėl galima sakyti, kad esu nuolatinė klientė. Gyvenu pora kilometrų už miesto, Balbieriškio link. Ateiti į miestą lengvai pajėgiu, bet grįžti jau sunku, nes reikia eiti į kalną ir pirkinius neštis. Žinoma, jei važiuotų autobusas, važiuočiau juo, nes būtų pigiau, bet ir važiavimo taksi kaina nėra didelė. Labai džiaugiuosi, kad dabar jau yra galimybė ir vakare taksi paslaugomis pasinaudoti, todėl galima ir į koncertą ar spektaklį ateiti. Jau spėjau ir į namus vakare išsikviesti, kai prireikė į Prienus važiuoti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close