Didžiausia nelaimė – gaisre žuvęs žmogus

Kiekvienais metais per didžiąsias metų šventes Kalėdas ir Naujuosius metus Lietuvoje įvyksta daug nelaimių. Dažniausiai nelaimės nutinka ten, kur gyvena daugiau žmonių, vyksta didesni susibūrimai.

2019 metų gruodžio 24 – 2020 metų sausio 02 dienomis Birštono policijos komisariate buvo gauti 34 pranešimai apie įvykius Birštono savivaldybės teritorijoje.

Gauti 6 pranešimai dėl triukšmavimo, 5 – dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, 6 – dėl kitų viešosios tvarkos pažeidimų. Policijos pareigūnams reikėjo raminti smurtą artimoje aplinkoje bei ieškoti nuvaryto automobilio. Pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai.

Alytaus AVPK Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius sakė, jog šventiniu laikotarpiu nebuvo didelių nusižengimų, o pati didžiausia nelaimė – gruodžio 31 dieną gaisre žuvęs žmogus. Birštone, Birštono gatvėje, gaisras kilo prieš pietus apie 11.15 val. Atvykę ugniagesiai rado rusenančias virtuvės grindis, o ant sofos – apdegusį vyro kūną. Gaisro metu apdegė dalis grindų, sofa, aprūko virtuvė. Manoma, kad vyras užduso dūmuose, o vėliau apdegė. Namuose dūmų detektorius nebuvo įrengtas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close