Gruodžio 19 d. popietę ,,Revuonos‘‘ pagrindinėje mokykloje į penktąją, tradicine tampančią padėkos šventę „Gerumo paukštė“ rinkosi mokyklos bendruomenė.

Baigiantis metams ir artėjant didžiosioms šventėms, visi vertinam ir branginam laukimo laiką – adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, skleisdami aplink save meilę ir gėrį. Tai virsmas, kuris, nori to ar ne, vis tiek vyksta. Vyksta aplinkoje. O mumyse? Kur krypsta mūsų žvilgsnis? Kur skrieja mintys?

 Gruodžio 19 d. popietę ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje į padėkos šventę „Gerumo paukštė“ rinkosi mokyklos bendruomenė, atvyko Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, LR Seimo nario ir žemės ūkio ministro Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė, kiti savivaldybės atstovai, socialiniai partneriai, svečiai. Šventę pradėjo mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, uždegdama simbolinę Angelo žvakę. Susirinkusieji taip pat įžiebė gerumo žiburėlius, išsakė palinkėjimus. Su artėjančiomis šventėmis visus pasveikino Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios vikaras Vitalijus Volodkovič. Sveikinimo žodį tarė ir šios šventės sumanytoja bei globėja mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. Visi laukė, kam bus įteiktos „Gerumo paukštės“, kurių autorė – dailininkė, keramikė mokyklos mokytoja Aušra Deltuvienė.

Visus metus šalia matome ir jaučiame tuos, dėl kurių galime džiaugtis geresniu ir jaukesniu gyvenimu mokykloje, padėkojame ir „Gerumo paukšte“ apdovanojame žmones už jų rūpestį, nuoširdumą, idėjų palaikymą. 2019 m. išrinktos šios nominacijos ir apdovanoti nominantai: Metų partneris – „Prienų gėlės“ savininkė Rūta Bekešienė, Metų rėmėjas VšĮ „Meninė drožyba“ vadovas Algimantas Sakalauskas, Metų naujokas – biologijos mokytoja Laima Petkevičienė, Metų rajoninis renginysraiškaus skaitymo konkursas „Tau, Lietuva“ (Danutė Baranauskienė), Metų mokyklos renginys – Mokytojo diena (Vidutė Kuzmauskienė ir Edita Ramanauskienė), Metų darbščiausias darbuotojas – Algirdas Būras, Metų mokytojas, parengęs 1–4 kl. mokinius nugalėtojus – Virginija Abramavičienė, Metų mokytojas, parengęs 5–10 kl. mokinius nugalėtojus – Vilma Glaveckienė, Metų aktyviausias tėvų atstovasDeimantas Tarulis, Metų metodinis darbas – „Bendradarbiavimo kompetencijos plėtojimas, rengiant miuziklą „Z karta“ (Kristina Belenavičienė).

Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė padėkas įteikė mokyklos socialiniams partneriams: Prienų ikimokyklinėms įstaigoms, Visuomenės sveikatos biurui, Prienų švietimo pagalbos tarnybai, Švietimo skyriui, Justino Marcinkevičiaus viešajai bibliotekai bei įmonėms, kuriose mokosi produktyviojo mokymosi klasių mokiniai.

Šventinę nuotaiką padėjo kurti ir muzikinius kūrinius dovanojo buvusi šios mokyklos mokinė, dabar Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Neringa Garmuvienė ir kolega Laimonas Paškevičius.

Vita Pikčilingienė, Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close