Rokiškio rajone iš kunigo pagrobti mišių reikmenys

Rokiškio rajone ketvirtadienio naktį iš kunigo pagrobti mišių reikmenys.

Panevėžio policijos teigimu, įvykis užfiksuotas apie trečią valandą nakties Apaščios kaime, netoli Pandėlio.

Kai automobiliu „Audi A6“ vykęs 1965 metais gimęs kunigas sustojo pailsėti, prie jo priėjęs nepažįstamas vyras pro vairuotojo langą papurškė dujų ir iš automobilio pagrobė užvedimo raktelį ir ant galinės sėdynės buvusį juodos spalvos lagaminą.

Lagamine buvo grynųjų pinigų ir mišioms skirtų reikmenų – paauksuota taurė, du nedideli skaidraus stiklo buteliukai su mišių vynu, gelsvo metalo indas, skirtas ostijoms laikyti, mišių knyga, trys metaliniai indeliai, skirti ligonių patepimui, taip pat automobilių techniniai pasai.

Nuostolis siekia 886 eurus.

Policija pradėjo tyrimą dėl plėšimo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close