Moterims – A. Valentaitės švytinčios odos ir puikios savijautos receptas

Viena stilingiausių Lietuvos moterų, modelis Asta Valentaitė sulaukia daugybės komplimentų dėl savo išvaizdos, nors gyvenimo Londone tempas, darbas ir su stiliumi susiję projektai negailestingai alina organizmą.

„Dažnai nepamatau, kaip rytą pakeičia vakaras. Gyvenu Londone, kuriame gyvenimo tempas yra milžiniškas. Įvairūs su stiliumi susiję projektai, ties kuriais dabar koncentruojuosi, ne tik atima bemaž visą laiką, bet ir maksimaliai įtraukia“, – sako A. Valentaitė, modelio karjerą tęsianti Jungtinėje Karalystėje.

Ji turi išbandytą receptą, kuris padeda ne tik atrodyti gražiai, tačiau ir jaustis puikiai. Šį receptą ji rekomenduoja ir kitoms moterims, kurios įsisuka į darbų arba rūpesčių verpetą.

„Dienomis, kai tiesiog nieko nespėju, žinau, kad geriant vandenį mano organizmas gauna pakankamai naudingų medžiagų, kurių reikia gerai savijautai. Esu pastebėjusi, kad reguliariai geriant vandenį, oda jį tarsi „sugeria” iš vidaus ir oda atrodo skaistesnė, elastingesnė. Žmonės pastebi, kad viena ar kita moteris tiesiog švyti – švyti tos, kurios ne tik gražiai pasidažo, bet ir kasdien nepamiršta išgerti daug vandens. Aš jau daug metų renkuosi „Birutę“. Dėl sudėtyje esančių elektrolitų mūsų kūnas būtent šį vandenį įsisavina dvigubai greičiau“, – sako A. Valentaitė.

Ji pati kasdien stengiasi išgerti bent 2 litrus skysčių, neskaičiuojant kavos puodelio ryte.  Vasarą ir sportuodama vandens A. Valentaitė geria daugiau nei įprastai. Kada vanduo geriamas?

„Galiu atsakyti vienu žodžiu – visada. Ryte – stiklinė vandens tik nubudus, vėliau maždaug pusvalandį prieš valgį. Tai ne tik padeda virškinimui, tačiau ir suteikia sotumo jausmą, todėl maisto norisi mažiau. Aišku, nepamirštu vandens ir sportuodama, tačiau jį geriu ne vien užsiėmimų metu, tačiau ir prieš juos. Na, o peršalusi laikausi gydytojo rekomendacijų ir kas valandą išgeriu po stiklinę skysčių“, – sako A. Valentaitė.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį moterims renkantis, kokį vandenį gerti? 

„Tai labai individualu ir priklauso nuo moters sveikatos būklės ir jos kasdienės veiklos. Aš dažniausiai renkuosi vidutinės mineralizacijos vandenį, nes jis aprūpina organizmą būtinais mineralais ir elektrolitais aktyviai sportuojant. Taip pat šis vanduo padeda palaikyti imuninę sistemą ir gerina medžiagų apykaitą“, – sako modelis.

Pasak A. Valentaitės, moterų apsisprendimui kokį vandenį pirkti daug reikšmės turi ir jo etiketė.

„Moterys prekių gausoje labiau pastebi gražius ir estetiškus dalykus, tas pats būna ir renkantis vandenį. Todėl kurdama „Birutės“ buteliuko etiketės dizainą, norėjau perteikti tai, kas atspindi mano skonį. Man artimas klasikinis stilius, o ne sezoninės mados, tad ši etiketė – moderni, šiuolaikiška, tačiau išlaikanti klasikinį stilių. Labiausiai džiugina etiketės alyvinio perlamutro spalva, kuri yra visai kitokia nei įprastos „Birutės“ spalvos. Be to, siekiau perduoti ir mano pačios patirtį – šį vandenį geriu pati, tad etiketėje grafiškai pavaizduoti ir mano inicialai“, – pasakoja A. Valentaitė, neseniai pati sukūrusi mineralinio vandens etiketę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close