home Aktualijos Buvusiame Birštono vienkiemyje žuvo vyras

Buvusiame Birštono vienkiemyje žuvo vyras

Gruodžio 31 d. 10:50 val. gautas pranešimas, kad Birštone, Birštono g. name rastas miręs vyriškis. Namuose galimai buvo kilęs gaisras, nes rastas lavonas apdegęs. Gaisro nėra, todėl PGP nevyko. Informuotas atsakingas už gaisrus inspektorius. 11:13 val. jam atvykus į įvykio vietą, pastebėta, jog name rūksta dūmai. Atvykus PGP ruseno name esančios grindys. Gaisras užgesintas 200 l vandens. Buvo sudegę apie 2 m² grindų, apdegusi sofa, aprūkusi virtuvė. Viduje rastas negyvas apdegęs vyro lavonas. Name nebuvo dūmų detektoriaus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close