Gruodžio 27 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tradicinė šventė „Žiemos mozaika“.

Šventės metu apdovanoti Prienų krašto kalėdinės aplinkos kūrimo konkurso „Lai ateina šventės žiburiuotos“ nugalėtojai iš visų seniūnijų.

Konkurso nugalėtojais tapo Jurgita ir Darius Pacukoniai iš Balbieriškio, Danutė ir Albinas Seikauskai iš Vazgaikiemio, Diana ir Paulius Aleksandravičiai iš Valengiškių k., Ramunė ir Tomas Zaleckai iš Gražučių k., Vijoleta ir Algirdas Jaruševičiai iš Strazdiškių k.

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas bei seniūnai apdovanojimus įteikė ir kavinės „Pas močiutę“ savininkei jiezniškei Laimai Beliūnienei, Naujosios Ūtos seniūnijos gyventojams Rasai ir Gediminui Venciams bei Dalei ir Arūnui Bendinskams, Dalytei ir Raimundui Markūnams (Pakuonio sen.), Editai ir Osvaldui Kedžiams iš Ašmintos k., UAB „Tango pizza“ savininkams Dovilei ir Jauniui Mališauskams, Karolinai Petraitienei, Jūratei ir Virgilijui Antanavičiams, Laimutei ir Albertui Jurgelaičiams, Mačiūnų k. gyventojams Jurgitai ir Gintarui Valavičiams, Bagrėno k. gyventojams Loretai ir Alvydui Bendinskams, Alšininkų k. gyvenantiems Dalei ir Egidijui Katkauskams, taip pat Virginijai ir Žydrūnui Raižiams iš Medžionių k., Prienų rajono Klebiškio kaimo atstovams – bendruomenei „Klevas“ (pirmininkė Aistė Černevičienė) bei Vilmai ir Antanui Pažėrams, veiveriškiams Laimai ir Gediminui Vilkeliams ir Edgarui Laurinaičiui.

Visus susirinkusius savo balsais bei muzika džiugino Prienų krašto atlikėjų kolektyvas „Aksomas“ bei atlikėja Vaida Genytė, smuiko virtuozas Zbignevas Levickis, pianistė Laura Lankutytė ir perkusininkas Viktoras Krasauskas.

Nuotraukos: https://www.facebook.com/labirintai/photos/?tab=album&album_id=2603464086376073

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close