Kaip tinkamai prižiūrėti skalbyklę?

Jeigu norite, kad skalbimo mašinos pajungimas būtų greitas, o atsiradus problemoms remontas – ypač efektyvus, tokiu siūlome Jums bendradarbiauti su Salvata meistrais, kurių patirtis, šiuo atveju, yra neįkainojama. Tiesa, ne tik gera įranga garantuoja, kad skalbyklė tarnaus Jums ilgai.

Būtina ir reguliari jos priežiūra. Kol vieni su tuo sutinka ir skiria skalbyklei tiek dėmesio, kiek jai reikia, kad ji visada veiktų puikiai ir nekeltų jokių nesklandumų, tuo tarpu kiti dažnai atsiriboja nuo smulkmenų ir galvoja, kad įranga veiks puikiai ir be žmogaus įsikišimo. Tačiau ar tikrai?

Tinkama skalbyklės priežiūra garantuoja ir ilgaamžiškumą. Taigi, Jūsų dėmesiui – patarimai, kurie padės tinkamai rūpintis įranga.

● Jeigu Jūsų namuose vanduo yra kietas, tokiu atveju labai svarbus nuolatinis skalbyklės nukalkinimas. Tad geriausia kiekvieno skalbimo metu naudoti specialias priemones, kurios pasirūpins, kad vanduo bus suminkštinamas tinkamai.

● Į kanalizaciją patenkantis skalbimo mašinos vanduo taip pat dažniausiai kelia labai daug problemų. Štai todėl siūlome ne tik skalbyklėje, tačiau ir kanalizacijoje naudoti specialius valymo filtrus bei nešvarumų valymo priemones.

● Taip pat kas kažkiek laiko siūlome įjungti tuščią skalbyklę, kurioje paprasčiausiai greta vandens reikia įpilti acto. Tai dažniausiai labai puikus būdas pašalinti kalkes ir tuo pačiu užtikrinti, kad būgnas atrodys švarus. Žinoma, jis toks ir bus.

● Taip pat reikia reguliariai valyti skalbimo miltelių bakelius. Būtent ten dažniausiai kaupiasi patys didžiausi nešvarumai. Tokiu atveju prie vandentiekio prijungtos skalbyklės taip pat į viešumą paskleis nešvarumus. Bakelis turi būti valomas reguliariai, tai daryti galima su spec. priemonėmis.

● Nėra gerai, kai visą laiką skalbiama labai karštoje arba vėsioje temperatūroje. Svarbu rasti balansą. Tik tokiu atveju pavyks išvengti gedimų. O jeigu jie jau yra – kreipkitės į meistrus Vilniuje. Paslaugas jie teikia patrauklia kaina.

Tinkamai prižiūrima skalbyklė gali užtikrinti, kad ji tarnaus Jums ilgai ir tuo pačiu funkcionaliai. Žinoma, tinkamas tarnavimas prasideda nuo tinkamo pajungimo: tiek vandens, tiek elektros, galiausiai, net variklio.

Turi būti tinkamai pritvirtintos žarnos, reles, reikalingas tinkamas filtro pasirinkimas, apgalvoti, kokia nuotekų sistema Jums labiausiai tinka. Niuansų daug? Tikrai taip, tačiau su specialistais viskas bus paprasta!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close