Vaikiški rūbeliai iš Vakarų – gražūs ir pigūs

Prieš keletą savaičių Prienuose, įmonės „Velsa“ patalpose (stikliniame pastate, priešais autobusų stotį), buvo atidaryta dėvėtų drabužių parduotuvė naujagimiams ir vaikams iki 12 metų.

Naujojoje pardotuvėje, kurios prekių asortimentas skirtas tik vaikams, nemažas pasirinkimas drabužėlių: palaidinukių, džemperių, kombinezonų, maudymosi kostiumėlių ir kt. Kainos – nedidelės, nes parduotuvės šeimininkai laikosi pozicijos, jog kaina turi pritraukti, o ne atbaidyti pirkėją.

Visi žinome, kokie nekantrūs, greit pavargstantys ir irzlūs parduotuvėse tampa vaikai, todėl šeimininkai pagalvojo ir apie tai. Kol tėveliai rinksis prekes, mažieji galės pažaisti spalvingame žaidimų kampelyje.

Nuo birželio 15 d. parduotuvėje prasidės akcija – perkant prekių už 35 litus ir daugiau pirkėjai gaus dovanų, skirtų irgi vaikams – pasirinktinai porciją ledų arba bandelę.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close