Birštono viešosios bibliotekos projekto „Kurk. Pajausk. Atrask“ baigiamasis renginys

Lapkričio 28 dieną Birštono viešojoje bibliotekoje ypač smagiai palydėtas nuo pavasario vykęs projektas vaikams ir jaunimui „Kurk. Pajausk. Atrask".

Plačiai šypsodamasi kūrybinė projekto komanda pristatė pasiektus puikius rezultatus, pakvietė į projekto dalyvių kurto video apie biblioteką premjerą bei nuotaikingą spektaklį, pagal sukurtą pasaką bei didžiulę „pop-up" knygą apie Birštoną.

Baigiamieji projekto akordai buvo NUOSTABŪS! Be galo džiugu, kad tokie projektai įtraukia ir mažus, ir didelius, įkvepia kurti, priartina prie meno bei supažindina su įvairiomis jo formomis.

Biblioteka nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems, visiems partneriams bei visiems, kurie palaikė idėją, kad BIRŠTONAS YRA KŪRYBA!

Projektui pasibaigus, bibliotekoje išliks nauja edukacinė paslauga - Knygos teatras. Kviečiame pasinerti į fantazijos pasaulį!

Projektą finansavo: Lietuvos kultūros taryba, LR Kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close