home Birštone Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti – policijos prevencinės priemonės

Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti – policijos prevencinės priemonės

Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši diena skirta priminti visuomenei apie neįgalių žmonių problemas ir lygių teisių užtikrinimą. Visi bendruomenės nariai yra vienodai svarbūs ir reikalingi, tačiau mes vertiname sunkumus, su kuriais susiduria neįgalieji ir jų artimieji. Minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną turime progą susiburti ir skatinti visuomenę būti tolerantiškesnę ir sąmoningesnę.

Birštono policijos komisariato pareigūnai Tarptautinę žmonių su negalia dieną minėjo organizuodami prevencines kontrolės priemones.

Prie prekybos centrų, kitų viešosios paskirties pastatų policijos pareigūnai kontroliavo, ar transporto priemonių vairuotojai nepažeidžia Kelių eismo taisyklių ir nepalieka automobilių neįgaliesiems įrengtose automobilių stovėjimo vietose neturėdami skiriamojo ženklo „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės. Per dieną Birštono mieste nustatyti 6 asmenys, kurie paliko stovėti automobilius neįgaliesiems skirtose vietose, jiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Primename, kad tokio pobūdžio pažeidimas asmeniui gali užtraukti administracinę atsakomybę ‒ baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Alytaus apskr. VPK Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close